Māte dēlu vara krāsas ierakstu tērauda durvis (WX S-314-1200 vara glezna)

Produkta apraksts Company Ievads Wanxin durvis & Windows uzņēmumu, kas dibināts 1999. gadā ir profesionāli paredzamiem un eksportētāja durvis desmit gadus Ķīnā. Divas vadošās produkti ir drošības tērauda durvis & interjers PVC durvis. Laba kvalitāte, labas cenas un labs pakalpojums...

Produkta detaļas

Produkta apraksts

Sabiedrība ieviešanu
Wanxin Doorsandamp; Windows uzņēmumu, kas dibināts 1999. gadā ir desmit gadus profesionāli paredzamiem un eksportētāja durvis, Ķīnā. Šo abu vadošo produktu drošība ir tērauda doorandamp; interjera PVC durvis. Laba kvalitāte, labas cenas un labu servisu klientiem ir mūsu ticība. Mūsu durvis ir galvenokārt eksportē uz 45countries. Kā tērauda durvis mums ir ekonomika, seriesandamp; Standarta sērijas vairāk informācijas lūdzu apmeklējiet mūsu uzņēmuma website(chinawanxin). Mēs gaidām jūsu kontaktu un atbildēs jums pirmo reizi, lai saņemtu savu izmeklēšanu.
Iezīmes:
1. materiāls: Auksti velmētas tērauda loksnes.
2. funkcija: Anti-theft; Anti-skaņu un saglabā siltumu. Sniegt jums perfektu privātā telpa.
3. priekšrocība: Piemērots dažādiem sienu biezumu; Izmantojama mājās, skolā, viesnīca, ēkas utt.; Izturīga aizsardzības apdare; Videi draudzīga.
4. OEM pakalpojumu un īpašas prasības ir pieejami saskaņā ar dažādiem tirgiem.
Paldies par jūsu bažām, ar mūsu drošību tērauda durvis. Mēs ceram uz jūsu papildu informāciju, iepriekš minētās durvis, kas mums var kalpot jums labāk un virzīt nonāk to piedāvājumus!
Zemāk ir mūsu tiešsaistes kontaktpersona. Mēs patiesi ceram dzirdēt jūsu izmeklēšanu!
Rokturi

Bloķēšanas struktūrām

Eņģes

Ja jūs esat gatavojas vairumtirdzniecības pasūtījuma māte dēlu vara krāsas tērauda ieejas durvīm (wx s-314-1200 vara glezna) ar lētu cenu, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcas. Mēs esam viena no pazīstamu māte dēlu vara krāsa ierakstu tērauda durvis (wx s-314-1200 vara glezna) ražotāji un piegādātāji, Ķīnā. Un mūsu produkti ir lielisks dizains un kvalitatīvus materiālus. Lūdzu, esiet droši nopirkt.

Izmeklēšana