Augstas kvalitātes vara priekšējo durvju ārējais drošības durvis (WX S 516-1200)

Augstas kvalitātes vara priekšējo durvju ārējais drošības durvis (WX S 516-1200)
Produkta detaļas

Produkta apraksts

Drošības tērauda durvīm
-Sertifikācijas: ISO9001/CE/Soncap
-Standarta izmērs: 2050 * 860/960
-Medus comb, aizpildot
-Laba kvalitāte, cena
Iezīmes:
1. materiāls: Auksti velmētas tērauda loksnes.
2. funkcija: Anti-theft; Anti-skaņu un saglabā siltumu. Sniegt jums perfektu privātā telpa.
3. priekšrocība: Piemērots dažādiem sienu biezumu; Izmantojama mājās, skolā, viesnīca, ēkas utt.; Izturīga aizsardzības apdare; Videi draudzīga.
4. OEM pakalpojumu un īpašas prasības ir pieejami saskaņā ar dažādiem tirgiem.

Rokturi

Bloķēšanas struktūrām

Eņģes

Sabiedrība ieviešanu
Wanxin Doorsandamp; Windows uzņēmumu, kas dibināts 1999. gadā ir desmit gadus profesionāli paredzamiem un eksportētāja durvis, Ķīnā. Šo abu vadošo produktu drošība ir tērauda doorandamp; interjera PVC durvis. Laba kvalitāte, labas cenas un labu servisu klientiem ir mūsu ticība. Mūsu durvis galvenokārt tiek eksportētas uz Krieviju, Poliju, Rumāniju un citās jomās.
Kā tērauda durvis mums ir ekonomika, seriesandamp; Standarta sērijas vairāk informācijas lūdzu apmeklējiet mūsu uzņēmuma website(chinawanxin). Mēs gaidām jūsu kontaktu un atbildēs jums pirmo reizi, lai saņemtu savu izmeklēšanu.

Ja jūs esat gatavojas vairumtirdzniecības pielāgotus augstas kvalitātes vara priekšējo durvju ārējais drošības durvis (wx s 516-1200) ar lētu cenu, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcas. Mēs esam viens no labi zināms augstas kvalitātes vara ārdurvis ārējās drošības durvis (wx s 516-1200) ražotāji un piegādātāji, Ķīnā. Un mūsu produkti ir lielisks dizains un kvalitatīvus materiālus. Lūdzu, esiet droši nopirkt.

Izmeklēšana