Mājas > Jaunumi > Saturs

Kāpēc tērauda koka durvis vides aizsardzībai?

Aug 03, 2017

Kāpēc tērauda koka durvis vides aizsardzībai? Sakarā ar straujo būvmateriālu tirgus patēriņa pieaugumu, tērauda koka durvis kā jaunas videi draudzīgas iekštelpu durvis plaši parādās lielākajā būvmateriālu tirgū un drīz aizņem relatīvi lielu tirgus daļu, daudzi patērētāji nezina tēraudu. Kas ir vides aizsardzība durvīm?

Pirmkārt, tērauda koka durvis ir veidotas, balstoties uz izstrādāto pretaizdzīšanas durvīm, tad tas ir tādu pašu īpašību īpašnieks, kas aprīkots ar pretaizdzīšanas durvīm, tērauda plāksnes izkārtojums, interjers caur koka kivi ir fiksēts visu rāmi un trīs simtu grādu augstās temperatūras virsmas apstrādei, padarot virsmu vienmērīgu krāsu, smalku.

Tērauda koka durvis ir tērauda un koka konstrukcija, ap durvīm caur tērauda plāksni, kas līmēti kopā faktiskajā darbības procesā neprasa izmantot pārāk daudz adhezīvu un krāsu un citus piederumus, tāpēc Tērauda koka durvis ir absolūti ne- toksisks, videi draudzīgs jauns produkts.

Zīmolu tēraudu koka durvju ražotāji stingri seko dažādu procesu ražošanas procesam, sākot no lokšņu metāla darbnīcas Jianban, perforatora locīšanas, fosfatēšanas apstrādes, darbnīcas virsmas smidzināšanas, nodošanas, mazgāšanas durvīm, pārseguma krāsas, plēves, pārbaudes, malas, iepakojums uc, katrs process ir stingri jāievēro 6S vadība. Patērētāji no tirgus, lai nopirktu augstas kvalitātes tērauda koka durvis, tirgotājiem jārūpējas par dažādu produktu ražošanas procesu, lai saprastu faktiskās tērauda koka durvis un materiālus, un tērauda koka durvis virsmas un materiāla rūpīgi novēro, pārbaudiet, vai tur ir produkta sertifikāts vai regulāri zīmola sertifikāta ražotāji, lai neiegādātu viltotus un viltotus izstrādājumus.