Mājas > Jaunumi > Saturs

Villa dārza vara durvju uzturēšana nepieciešams pievērst uzmanību, kādi jautājumi?

Jul 12, 2017

Villa dārza vara durvju uzturēšana nepieciešams pievērst uzmanību, kādi jautājumi?

Pašlaik iekšpagalms ārpus vara korpusa karnīzes ir lielāks un elegants, un parastās durvis, lai arī mazliet mazāks, bet vienāds bagātīgais stils, garša laba. Tongmen šajā laikmetā ir bijis maksimizēt jaunināšanu, tehnoloģiju līmenis ir ievērojami uzlabojies, arvien vairāk cilvēku izvēlas vara durvis, lai gan visi zina, ka vara durvis ir drošas un drošas, ļoti maz cilvēku to ikdienas uzturēšanai. Ar Uzturēšana. Efektīvāka vara durvju uzturēšana, lai uzlabotu kalpošanas laiku.

Parasti ieviesta, modernu matētu vara durvju krāsu var veikt gandrīz desmit veidu. Vara durvju interjers ir tērauda rāmis, un ārējais iepakojums ir veidots no vara paneļu profiliem. Viegli saliekt plastmasu, viegli salauztu T2 vara jostas ir ļoti labs vara durvju panelis, izmantojot vara durvis vairāk. Kaut arī vara ir pretkorozijas materiāli, bet vara durvis ražošanā bieži veic arī turpmāko pretkorozijas apstrādi. Piemēram, pirmais zīmējums virsmā, un pēc tam vairākas virsmas tīrīšanas, pasivācijas, starpsienu paneļa profila virsmas kontakts ar kodīgu materiālu, lai saglabātu oriģinālo vara krāsu. Pēc ne mazāk kā divu fosfatēšanas apstrādes virsmas veidojas aizsargplēve, kas arī pēc izsmidzināšanas krāsas, 1600 grādu temperatūras Celsija cepšanas, dabiskā dzesēšanas un citos soļos, Tang gatavās vara durvis līdz galīgajai pabeigšanai. Attiecībā uz tērauda skeleta durvis, tiek veikta karstā cinkošana, un pēc tam vara konstrukcijas metināšana, uzstādīšana. Turklāt ar citiem materiāliem, piemēram, durvīm, vara durvis ir jāpielāgo, darbinieku uz vietas veikto izpēti, lai noteiktu detalizētu informāciju par izmēru, un pēc tam atgrieztos, ievērojot attiecīgos datus un grafiku, un pēc tam mājas instalāciju.

1, āra vara durvis lietus un sniega.

Vara ir ļoti stabils metāls, tā anti-korozijas veiktspēja ir ļoti augsta, ja vien parasto metodi var rūpēties. Tomēr vara durvis, lai gan ir dabiskas pretkorozijas, bet kurām ir daudz sēra un sulfīda, vai arī ir viegli ražot ķīmiskas izmaiņas. Tātad jums jāatgādina, ka vara durvis, ja tās tiek izmantotas ārā, piemēram, villas durvis utt., To vajadzētu ietvert rāmī ārpus durvīm, no lietus un sniega, lai novērstu nokrišņu veidošanos sulfīda korozijā.

Faktiski iemesls, kāpēc vara durvis mīlēja, lielā mērā ar tās smalku apdari, šie rotājumi ir vara māksla. Kā sena māksla, vara, ko izmanto vara durvīm, galvenokārt pēc dažām dobajām, kalta pēc parauga un labvēlīgiem modeļiem. Salīdzinājums ar klasisko dzīvnieku četriem un briežu, krānu, mandarīnu pīlēm un citiem ziediem un augiem, vai teksta apdares abstraktie modeļi papildina viens otru, kas uzticēti cilvēkiem ļaunos garos, dzēšamos, svētījumos un citos labos vēlējumos. Turklāt daži no šodienas Eiropas stila bronzas durvīm no griezuma detaļām arī balstās uz Rietumu arhitektūras elementiem, piemēram, vara durvju izmantošanu abās pusēs no daudzgramma tipa, tipa, tipa, tornis sauss, klasiskā, Romiešu kolonnu stils, kopējā atmosfēras sajūta Ķīnā un Amerikas Savienotajās Valstīs.

Kas attiecas uz praktiskumu, vara durvis ir izturīgākas nekā parastās durvis, ne tikai nepastāv deformācijas, plaisas problēmas, bet arī augsto tehnoloģiju atslēga, pretaizdzīšanas sniegums labāk, ilgāks mūžs.

2, vara durvju slēdzenes atslēgas punkti

Par vara durvju slēdzeni, lai apsvērtu divus estētikas un drošības aspektus. Vara durvju faktūra greznība, atslēga atmosfēra arī būtu svinīgs, nevar plūst parastā. Iepriekš minētajā vara durvju partijā tiek izmantoti dažādi apdares elementi, piemēram, modeļi, lai tie atbilstu vara durvīm, izvēloties labāko izvēli ar vara durvīm, diezgan augsto tehnoloģiju atslēga. Turklāt atslēga ir arī droša. Vara durvīm var izmantot daudzus augsto tehnoloģiju slēdzenes, piemēram, paroles, mehāniskās trīskāršās spēles.

Tongmenas īpašības ir sava veida izskats un praktiskums ir ļoti ideāli piemēroti durvju ražojumiem, ar klasisku eleganci un dziļu pieskaņu, kā arī durvju drošība ir augstāka, var būt kompetents aizbildnis.

Vara durvju darbības rādītāji ir ļoti daudzi, visredzamākie ir tā izskats, iemesls, kāpēc vara durvis gadsimtiem ilgi, bet arī temperamenta enerģiskuma dēļ, nekad nav novecojuši. Tongmeni vienmēr ir cēls identitātes simbols, un vara durvis būs gala produktu augstākā labuma pārstāvis. Tongmenas ēkai, kas ir senie ķīnieši, vara īpašība ir silta, pret koroziju izturīga, antibakteriāla antioksidācija, viegli bojāta, ilgmūžība kokā, salīdzinot ar ķieģeļiem, vara durvis, kas ir izturīgākas pret vecumu , Un graciozs, spēcīgs, mierīgs vēl elegants, varens seno implikāciju jaunas idejas. Izmantojot Seiko radīt, atjautība, visi darbinieki no Amerikas Savienotajām Valstīm. Tradicionālā eleganta ēka, bet arī cietā un ūdensizturīgā pretkorozijas materiāls, lieliskā vara tehnoloģija un perfekta moderno tehnoloģiju kombinācija var ierobežot telpu nepastāvīgu neierobežotu pielaidi.

Tāpēc vara durvis ir raksturīgs temperaments, nevis tikai luksusa virsma, tas, protams, ir izstādes kultūras mantojums, ir identitātes simbols.

Tongmen ir individuāli pielāgots produkts. Parasti cenu nosaka durvju izmērs, durvju biezums, griešanas apdare un slēdzenes kvalitāte un citi faktori. Durvju zona ir liels, biezs vara biezums, cirsts komplekss, izsmalcināts amatniecības izstrādājums, dabiskās augstās cenas. Turklāt vara durvju slēdzenes, misiņa rokturis, vara rokturis var būt viena spēle, piemēram, ar vara durvīm ar pasūtījuma, tiks iekļauti kopējā cena