Mājas > Jaunumi > Saturs

Villa vara durvju uzturēšana būtu iespējas izvairīties no oksīds

Oct 25, 2017

Villa vara durvis aizsardzība ir ļoti svarīga, jo vara durvīm savu izejvielu dēļ. Ja tas ir vienkārši piliens virsmas, tad elektrolītiskos plate iekšpusē tiks izstādītas un elektrolītiskos plate vienreiz ar skābekli gaisā uzbruks oksidācijas reakcijas, izraisot elektrolītiskos plate rūsa, neietekmējot skaisto durvīm.

Uzturēt vara durvis ir svarīgi ievērot godīgumu no ārpuses, lai izvairītos no triecieniem un triecieniem. Lietošanu Ekstra ir jābūt uzmanīgiem, parastās apkopes vara durvis, jūs varat izmantot sausu dvieli savu veselību. Taču nevar izmantot ķīmiskās sastāvdaļas plašās bojāto aizsargslāni mazgāšanas līdzekli veselībai, atvērta un vara durvis aizver, ja arī nepieciešamība būs lēns un pēc tam varētu izvairīties no liela vara durvis un citas lietas sasist līmeni un svina, vara durvis aizsardzībai Slānis ir bojāts. Ierasto villa vara durvju uzturēšana arī nepieciešamību izvairīties no dažas no tās virsmas bojājumus izraisījusi korozija vara vārtus oksidēšanās.

Bronzas durvis ir jātīra, ventilācija ir nepieciešams, lai būtu ievērojis, bet arī atzīmēja, ka citviet māju neietekmēs vara durvīm laukā lietot. Kā pagarināt dzīvi vara durvis, saņemt vairāk punktus.

1, vara durvis, izmantojiet nevis pakārt pārāk smagās durvis vai izvairītos no asiem priekšmetiem pieskārienu, no sākuma, atveriet vai aizvērt durvis bieži Nelietojiet pārmērīgu spēku vai atvērt leņķis ir pārāk liela, tā, lai neizraisītu bojājumus vara durvis.

2, nelietojiet to ar ūdeni (vai citu risinājumu), lai atvērtu durvis, lai bloķētu krāsu. Atverot durvis vai ieslēgt durvju rokturi, nedrīkst būt pārāk grūti samazināt bloķēšanas dzīvi. Eņģes, bloķēšanas aparatūras piederumi, brīvs nekavējoties pastiprinātu citu regulāru darbību. Durvju slēdzenes nedarbojas atvērtā stāvoklī, jūs varat pievienot tiesības summu putas zīmuli uz atslēgas cauruma, atcerieties kaut kas līdzīgs cooking eļļa eļļošanai.

3, (stikla durvīm) Cabo, nešķīstais aģents vai ūdeni, kas izgatavoti no stikla pērlītēm plaisas, lai nav deformācijas. Nelietojiet pārmērīgu spēku, lai izvairītos no stikla un miesas bojājumus. Sasmalcināti vai liela pēc masas, stikla noteikti profesionālās tehniskās apkopes personālam lūgt remontdarbiem.

4, noņemiet durvju virsmas traipiem (piemēram, pirkstu nospiedumus) var izmantot slapjo elpošana ar mīkstu drāniņu, noslaucīt ar cieto audums ir ļoti viegli saskrāpēt virsmu, traips ir pārāk smaga, izmantojot neitrālu mazgāšanas līdzekli, zobu pastu vai mēbeļu žāvētājs aģents attīrīšana, nekavējoties noslaucīt tīru. Vara durvis, Tātad, kā lai izbalināt stūra virsmas materiāls kaitējums ūdenim nav bieži berzēt. Koka izstrādājumu, noņemiet putekļus un sausu kokvilnas berzi, putekļsūcējs var izmantot, lai noņemtu. Lai saglabātu vara virsmas, ilgu ekspluatāciju, regulāra tīrīšana, putekļu, izmantojot koka dekoratīvo izstrādājumu, lai aizsargātu virsmas konservēšanas šķidrums.