Mājas > Jaunumi > Saturs

Fēnas Šui pieci elementi Villa Vara durvju apdarē

Oct 13, 2017

Piecu elementu feng shui dekorē Villa vara durvis

Ar retro vēja modu tendenci, arhitektūras dekors ieguva spēcīgu vara durvju atmosfēru, it īpaši Villa miegs durvis sāka ienākt parastajā ģimenē. Ilgajā Bronzas durvju vēsturē ļoti svarīgi ir uzstādīt feng shui.

1, durvis uz šīm tirdzniecības biroju ēkām, iestādēm, villas dabas sniegumu ir arī lielisks izmērs, mērens, tas ir mājas fasāde, lai tīru un spilgtu, Ming Yue, visi imperatori, senās ēkas paliek ar vara produktiem spilgti , plats dzīvoklis, nav dim komplekss, durvju izmērs un māja, vara durvis būs pretaizdzīšanas un mājas, ne tikai izmērs modelis sadarboties. Māju durvis ir mazas, vai mājā Menda ir moderns stils, un tās ir sterilizētas, uguns, pretkorozijas, droša pret viltojumiem, pazīstama fāze, vidēji smagas, nelielas durvis lielas, gāzes, kas nekavējoties ir no putekļiem, ir izcilas veiktspējas. Nāc, nauda nevar palikt, viegli zaudēt naudu. Ja tas ir pārāk mazs, lai gan finansiālais salīdzinājums nenokļūst, bet cilvēki kļūs ierobežoti, sīki, arī draudīgi, tādēļ durvju lielumam jābūt mērenam.

2, durvis nav, lai būtu citu cilvēku jumts, karnīzes, Beast Head, ceļu, piemēram, drausmīgs objekti Chong. Ja tas ir Chongas ceļš, ja Yuan Yun Qi ir labvēlīgs, tad ir "Chong Le Palace bezvērtīga" reputācija. Ceļa skriešanās, kas nav piemērota Juan Yun ir sīva, var izmantot, lai bloķētu koku vai durvju maiņu. vara durvis Koki, kas jāaizsargā, nedrīkst būt pārāk augsti, pretējā gadījumā gaisa porta pārsegs, jin gāze ir pārāk labklājīga un galvenā slimība.

3, mājas priekšpuse nav priekšteča templis, tempļi, kopumā templis ir Dieva spoku svētnīca, Yin Qi ir ļoti smags, Yin Qi ir ļauns smags, durvis ir nepieciešams atvērt dusmīgā pusē, tas ir, vieta, kur jang ir smags, vara durvis, tāpēc jāizvairās no vārtiem uz priekšteča templi; Persona, kurai ir viegli būt psihiskai, alkoholiskajai, delirious un dīkstāvē.

4, durvis saskaras ar jumta stūrī mājas pretējā, Wan Plus ar asu nazi, ne tikai dzīvojamo veselību ir ļoti nelabvēlīgs, bet arī ietekmē harmoniju starp cilvēkiem un cilvēkiem, mājās Zhongcai Yun ir arī liels kaitējums .

5, durvīm nevajadzētu iekrāsot lieli koki. Durvis visai dzīvojamā gaisa ostā caur šo kou var būt laba gāzes ievadīšana, vara Durvju, ja koka bloks, ventilācija, Yang gāzes nav iet, Yin Qi un ārā, saule ir pārklāta, lai māja ražots mitrs, tik sīva. Koki nevar būt pārāk plaukstoši, lai segtu jumtu, ietekmēs ventilāciju un saules gaismu, padarīs māju dank.