Mājas > Jaunumi > Saturs

Vara durvis ir speciāls izstrādājums

Nov 01, 2017

Vara durvis ir individuāli pielāgots izstrādājums. Tās cenu parasti nosaka durvju izmērs, durvju paneļu biezums, vienkāršoti cirsts dekorācijas un slēdzenes pakāpe.

(1) Saskaņā ar faktisko platību, ar kvadrātveida metāla rāmi, saskarne ir piepildīta ar pilnu metināšanas apstrādi, ārējo sprādzi vara profilu metināšanai.

(2) Vara monētu izgatavošanas metode: pielāgošana → liekšana → manuāla zīmēšana → ķīmiskā oksidēšana → tīrīšana → dabiskā žāvēšana → apsmidzināšanas aizsargslānis (īpaša laka) → augstas temperatūras krāsns cepšana (160 ℃ -220 ℃).

(3) Vara durvju rāmja izgatavošanas metode ir šāda: materiālu atlase → griešana → metināšana → pulēšana → antikorozijas un pretgrumbu apstrāde → griešanas mala slīpēšanas slīpēšana → cietlodēšana un līmēšana un pārklājums.

(4) Stikla un vara plāksnes saskarne, uzstādot stikla hermētiķu apstrādi, stikla un kvadrātveida tērauda saskarne ar īpašu Pret-sadursmju joslu apakšā.

(5) Durvju uzstādīšana: saskaņā ar rāmja atrašanās vietu atrodiet piemērotu pozīciju uz zemes atsperes un pēc tam uzstādiet vara durvis.

(6) Vara durvju standartu uzstādīšana: vara durvju un vara durvis, durvju rāmis starp atstarpi ir mazāks un vienāds ar 8 mm, vara durvis un vara durvis starp līdzenumu nav mazāks par 2 mm.

Metināšanas process

1, metināšanas kvalitāte tieši ietekmē montāžas kvalitāti, tāpēc, uzstādot komponentus, lai stingri kontrolētu plaisu starp metināšanu, kļūda, piemēram, kļūdas, pēc metināšanas mezgla uzstādīšanas un montāžas ir jāapstiprina pēc pārbaudes metināšanas metinātāji.

2. Priekšmetināšanas preparāti

(1) Samontēts metināšanas savienojums ir ticis pārbaudīts ar roku metināšanai metināšanai;

(2) Pārbaudiet, vai metināšanas stāvoklis miera stāvoklī ir drošs un drošs;

(3) šuves griešanas laukuma notīrīšana un cepšanas elektroda uzlikšana uz vietas metināšanas vietas.

3. Metināšanas darbi

(1) Lai izvairītos no metināšanas deformācijas, izmanto simetrisku metināšanu (ieskaitot seglapu metināšanu, vertikālu metināšanu, slīpā metināšanu);

(2) Metinātās šlāgas metināšanas procesā, izņemot šķidrumu, konstatēti defekti laikā ar leņķisko slīpripu, noņem defektus;

(3) Metināšanas darbs ir pabeigts, metināšanas laukums un metināšanas darba vieta ir tīri, pāriet uz nākamo metināšanas mezglu.

4, pēc metināšanas pārbaudes

(1) Pēc tam, kad metināšana ir atdzesēta, metināšanas šuvju izskats pārbauda;

(2) Metināšanas šuvēm, vara durvīm un metināšanas materiālu starp pilnīgu saķeri nedrīkst būt plaisas, visas spraugas jāaizpilda;

Apstrādes process

1, attīrīšanas process: derusting un rūsas noņēmējs-mazgāšanas-traipēšanas pulēšanas, mazgāšanas-neitralizēšanas-mazgāšanas-krāsošanas apstrāde - mazgāšana-žāvēšana un citi pēc apstrādes 2, kodināšanas pulēšana ieteicams izmantot vara kodināšanas pulēšanas šķidrumu apstrādei. Mērķis ir padarīt misiņa virsmu spīdīgu.

3 šis produkts ir darba šķidrums, iegremdē izstrādājumu šajā izstrādājumā, pēc eksperimenta rezultāta 2 minūtes vai līdz ar to misiņa virsma kļūst melna ciāna krāsa. Kad mērcēšanas laiks ir 20-25 minūtes, virsmas krāsas kvalitāte ir vislabākā, vara durvis un laba izturība pret rūsēšanu. Rūpniecisko izstrādājumu var atkārtoti iegremdēt, palielināt krāsu slāņa biezumu, var iegūt apmierinošus rezultātus.