Mājas > Jaunumi > Saturs

Mācīt, kā identificēt reālās vara durvis un imitācijas vara durvis

Jul 01, 2017

Mācīt, kā identificēt reālās vara durvis un vara durvju imitācijas

Mēs varam būt uz īstām vara durvīm un vara durvju imitācijas, kas mazliet savaldās, un tagad es, lai jūs izskaidrotu, iemācītu jums, kā identificēt reālās vara durvis un vara durvju imitācijas

Tongmen vienmēr ir bijis no augstākās klases vara durvīm, vara durvju atmosfēru, noble, lai parādītu īpašo īpašnieka statusu, attīstot vara durvju tirgus, cena vara durvis vidēja ģimene, mazliet mazliet augsts. Šajā gadījumā izskats un reālās vara durvis ir ļoti līdzīgas vara imitācijas durvīm parādījās, imitācijas vara durvju izskatu un reālās vara durvis, kas līdzīgi veiktspēju un reālu vara durvju gandrīz, salīdzinot ar reālo vara durvis, The cena ir mērenāka, piemērota masveida patēriņam, jūs varat izlietot un izmantot ārkārtas tolerances par vara durvīm, kuras mīlēja liels patērētāju skaits.

Tā kā tik populāra ir jauna produkta vara durvju imitācija, tas liecina, ka tā tirgus konkurētspēja ir arī ļoti liela. Tirgū tāda liela tirgus konkurētspējas dēļ, daži uzņēmumi, lai gūtu lielāku peļņu, padarīs daudz kvalitatīvas vara durvju imitācijas, tādēļ daudzi patērētāji cieš pēc pirkšanas.

Tātad, kā mēs varam identificēt patiesās un viltus imitācijas vara durvis un nepērk laiku, lai nopirktu sliktas kvalitātes matētas vara durvis? Mācīt jums identificēt vara durvis, kas ir patiesas un nepareizas, galvenokārt, lai redzētu trīs aspektus:

Vispirms apskatīt krāsu: viltotas imitācijas vara durvis ir tikai gludā plastmasas pulverī, kas sajauc dažus vara pulverus, elektrostatiski izsmidzinot, samazinot saķeri ar plāksni, tas izdzēs metālu, tāpēc metāls nav stiprs, krāsa būs Nevienmērīgi Un relatīvi runājot, reālās imitācijas vara durvis, pēc izskata ar vara durvīm ir līdzīgas metāla izteiksmei un krāsu formai.

Otrkārt, aplūkojiet līnijas: viena ir krāsota ar melnu režģi, viens tiek importēts melnā zelta izsmidzinātais aerosols, salīdzinot ar atšķirību, ir viegli saskatīt, melna zelta zīda sprayed reālās imitācijas vara durvju līnijas vairāk Skaidrs un intuitīvs.

Visbeidzot aplūkojiet krāsu: sliktā diegs ar vara durvju krāsu nav pietiekami spilgti, un viegli izbalināt, nometiet krāsu. Turklāt, papildus iepriekš minētajiem trim punktiem, iegādes brīdī ļaujiet uzņēmumam sagatavot noteiktu sertifikātu un pēc tam nodrošināt pārdošanas kvalitāti.

Ar šiem vairāk nekā ievada, var būt identificēti galvenokārt koka imitācijas vara durvis, ja joprojām ir šaubas, varat konsultēties ar pieredzējušiem vara durvju tehniķiem, neuzrādīt brīdi, lai pirktu ceļojumu, bet gan durvju kvalitāte, pretējā gadījumā no sliktas nožēlu, ka viss ir novēlots