Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda koka durvis, turīgas un izturīgas

Aug 28, 2017

Tērauda koka durvis ir sava veida tērauda durvis, kā arī koka virsmas apstrāde iekštelpu durvīm, tērauda koka durvis ar ekoloģisko veiktspēju ir labas, tērauda koka durvju tirgus pieprasījums ir arī lieliski.

Tērauda koka durvju īpašības

1. Modes, pilnas krāsas un krāsas. Skaista un dāsna, bagāta mākslinieciskā sajūta, trīsdimensiju spēcīga izjūta. Hromatogrāfijas procesa izmantošanas virsma, kas piemērojama visu veidu telpu stilam, elegants, personalizēts dizains, dzīves kvalitātes perfektas interpretācijas spēks;

2. augstas kvalitātes tērauda loksnes ar reljefu un koka izmantošanu kompozītam, kas izgatavots no ribām, modernām un bagātīgām krāsām;

3. Modernu tehnoloģiju un iekārtu ieviešana, unikāla siltuma pārneses tehnoloģija, sarežģītas tehnoloģijas. Tērauda plāksne pēc nodošanas bija dabiski kokaina; fasāde reālistiska, spilgta krāsa, justies gludi, delikāti, izturīgi produkti; augsta cietība, labs spīdums, nav deformācijas, anti-novecošanās.

4. Putekļi, mitrums, piesārņojums, karstums, plaisas, cietā deformācija, skaņas izolācijas efekts ir labs, ir izturīgs produkts;

5. Ne toksisks, garšas, neformaldehīds, toluols, nav radiācijas piesārņojuma, vides veselība ir lielisks zaļš produkts;

6. Durvju rāmis un ideāla durvju kombinācija, viegli uzstādāma, ir izmaksu ziņā efektīvi izstrādājumi.

Tērauda koka durvju apkope nelieli pasākumi

Tērauda koka durvis var uzskatīt par kopēju durvīm mājās, un gandrīz katrā mājā būs Oh! Bet kā saglabāt tērauda koka durvis un padarīt to ilgāku dzīvi ir lielākā daļa mājsaimnieces nezina, tālāk aprakstīts, kā uzturēt tērauda koka durvis. Pirmkārt, noņemot tērauda durvju virsmas traipus, mīkstas kokvilnas drānas noslaukot, ar cietu drānu ir viegli noskrāpēt virsmu. Ja traips ir pārāk smags, varat neitrālu tīrīšanas līdzekli, zobu pastu vai mēbeļu speciālo tīrīšanas līdzekli notraipīt, pēc tam notīrīt sausā veidā (izvairīties no skalošanas ar ūdeni). Pievērsiet uzmanību imersijas neitrāliem reaģentiem vai ūdens strūklām, nelieciet tērauda koka durvis uz virsmas uz ilgu laiku, pretējā gadījumā tā noklīs virsmu tā, lai virsma pārklātu krāsu vai iztukšotu. Tērauda durvis malās un stūros nevelk pārāk daudz, pretējā gadījumā tas izdzēsīs krāsas malu.

Otrkārt, eņģes, bloķēšana ir aksesuāru darbība, brīva vieta, nekavējoties jāpievelk, eņģes stāvokļa skaņai jābūt savlaicīgai eļļošanai, atslēga nav elastīga, lai pieslēgtu atslēgas caurumu, lai pievienotu atbilstošu zīmuļa serdes daudzumu, var ne tikai aizpildīt eļļu .

Atkal, tā kā kokam ir saraušanās, mitrās pietūcības īpašības, ja ir lielas temperatūras un mitruma atšķirības, piemēram, neliela plaisāšana vai kontrakcija, kas ir normāla dabiska parādība, ar sezonālām izmaiņām nav panikas, ka šī parādība dabiski izzudīs.

Visbeidzot, lai uzturētu tērauda durvju spilgtu krāsu, vaskam jābūt regulāri, lai to uzturētu. Tērauda durvju saprātīga un pareiza apkope var efektīvi pagarināt tērauda koka durvju ekspluatācijas laiku, lai jūsu ģimene ietaupītu vairāk izmaksu!

Tērauda koka durvis precīza metode

Atveres augstuma samazinājuma faktiskais izmērs par 40 mm (durvju pārsega biezums + durvju platums = neto durvju ventilatora augstums).

Faktiskais durvju izmēra samazinājums 60 mm (durvju plāksnes biezums 2 + durvju platums = durvju platums)

Piezīme:

1, piemēram, līdzīgs lielums, piemēram, augsts 2060mm, var tikt izgatavots standarta durvīs, tādēļ tā ir ātra piegāde, otra ir pieejama.

2, Tērauda koka durvju durvīm var veikt daudzslāņu tāfele un 3,5 collu divu komplektu durvju komplekti, durvju līnijas platums ziedu līnijai: 70mm (tērauda līnijas).

3, durvju izmērs: lielākais izmērs: 940mm * 2180mm * 45mm

Minimālais izmērs: 680mm * 1750mm * 45mm (izņemot plakanas durvis)

4, aprēķina metodes durvju izmērs:

A durvju augstums ir vienāds ar durvju augstumu, no kura atņem 40 mm (ieskaitot durvju rāmja biezumu, atstarpi starp sienu un durvju rāmi, atstarpi starp durvju rāmi un durvīm).

B, durvju platums ir vienāds ar durvju platumu 60 mm (ieskaitot durvju rāmja abas puses biezumu, atstarpi starp durvju rāmi un sienu, atstarpi starp durvju rāmi un durvīm)

5, durvju rāmja prasības: standarta specifikācijas durvju rāmja augstums 2060mm, 2100mm, 2150mm, pagarināt specifikācijas, kas noteikti.

6 līnijas specifikācijas:

A, līnijas vienāds augstums 2200mm vai 2700mm (pieci a).

B - līnijas platums, kas norādīts lielajam tērauda T, plastmasas lokam un citām specifikācijām.

C līnijas galvas aprēķina metodes garums: durvju platums + durvis un atstarpe starp durvju rāmja abām pusēm + līnijas platums) × 2.