Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda koka durvis stipra un izturīga

Nov 03, 2017

Tērauda un koka durvis parasti tiek iedalītas divos veidos - sava veida tērauda koka iekšdurvis, kas tiek izmantotas uzstādīto durvju iekšējai apdarei, bet otru sauc par bruņu durvīm. Iepriekš minētās divas durvis ir izstrādātas uz drošības durvīm, daudzas no procesa darbībām, sākot ar pretaizdzīšanas durvīm, tērauda plākšņu konstrukciju un koka jaukto struktūru, to sauc par tērauda koka durvīm.

Tērauda koka iekšdurvis: ir sava veida telpu iekšējās apdares durvju sērija. Ārējais slānis izmanto tērauda plāksni, iekšpusē tiek izmantots koka rāmis, papīra čaula un tā tālāk, lai aizpildītu vides aizsardzības materiālu, cenu priekšrocība ir, ka tirgus, kas ir vairāk nobriedis, pieņem vidējā līmeņa iekšējo durvju augstāko pakāpi. Daudzi tirgotāji vai šāda veida durvju sieva minēti kā tērauda koka durvis. Tā kā virsmas materiāli un pretaizdzīšanas durvis ir atšķirīgi, to var uzstādīt tikai telpās, lai izvairītos no saules uz vietas, tā sauktās iekšējās durvis. Šo divu kombināciju sauc par tērauda un koka iekšdurvis. Turklāt durvis tiks aprīkotas ar durvīm, tāpēc tās var saukt arī par tērauda koka salona durvīm.

Priekšrocības

1, tērauda koka durvju izturība, nav viegli deformācijas, izturīga un izturīga, nebaidās no ūdens, piemērota virtuves durvīm;

2, interjers ir vairāki pildvielas, nevis masīvkoka, kas ir vieglāki nekā pārējie komponenti, samazinot ierobežoto lapu durvju kritienu (kā rezultātā tiek noslēgts);

3, vissvarīgākais punkts, cena tērauda un koka durvis pieejamu, lielākā daļa ģimeņu var pieņemt, tas ir arī viens no tērauda un koka durvis raksturīgākās iezīmes;

4, turklāt dažādu stilu tērauda un koka durvis jebkura veida var tikt apspiestas, jūs varat arī pēc izvēles, atdarināt savu mīļāko koka durvju ziedu veidu, skaistu un dāsnu;

5, dīleriem, priekšrocības no tērauda un koka durvis, to ir viegli uzstādīt, vienkārši un ātri, nav nepieciešams atvērt tērauda koka durvju atveri

6, netoksisks Zaļā veselība un vides aizsardzība!

Priekšrocības: gleznas skaits mazāk nekā divas līdz trīs reizes, izmaksu ietaupījums, bet arī daudz eļļu, tikai spēcīgu ietekmi pēc deformācijas nebūs viegli deformācijas.

Nepilnības:

Dienvidu klimata pārmaiņām ir relatīvi liela vajadzība izmantot augsta blīvuma plāksni, lai piestiprinātu tērauda plāksni!

Tērauda koka durvis ir arī mājas kopējās durvis, gandrīz katrā mājā būs Oh! Bet kā saglabāt tērauda un koka durvis, lai padarītu to ilgāku dzīvi, lielākā daļa mājsaimnieces nezina, šādi aprakstīts, kā saglabāt tērauda durvis.

Vispirms, izvelkot tērauda koka durvju virsmas traipu, izmantojiet mīkstu kokvilnas audumu, lai to varētu viegli saskrāpēt, izmantojot cietu drānu. Ja traips ir pārāk smags, varat neitrālu tīrīšanas līdzekli, zobu pastas vai mēbeļu īpašo tīrīšanas līdzekli, lai notraipītu, un pēc tam notraipīt (izvairīties no skalošanas ar ūdeni). Lai pievērstu uzmanību neitrālam reaģentam vai ūdens trauku, ilgu laiku nav tērauda durvju virsmas, pretējā gadījumā tā izskalo bojājuma virsmu tā, ka materiāla virsmas nobīde vai noņemšana. Tērauda koka durvju malas un stūri nav pārāk daudz berzes, pretējā gadījumā tas radīs malas un stūru krāsas.

Otrkārt, eņģis, slēdzene ir kustīgās daļas, kad tās ir vaļīgas, tās nekavējoties jāpievelk, lai eņģes stāvoklis būtu savlaicīgs eļļošana, slēdzeņu atvēršana, kad tā nav elastīga pret atslēgas atveri, lai pievienotu pareizo zīmuļa daudzumu kodols, jūs nevarat nejauši injicēt eļļu.

Atkal, tā kā koksnei ir sausa saraušanās, mitrā pietūkuma īpašības, ja temperatūra un mitrums ievērojami atšķiras, piemēram, neliela plaisāšana vai kontrakcija, tā ir normāla dabiska parādība, ar sezonālām izmaiņām nav panikas, ka šī parādība dabiski izzudīs.

Visbeidzot, lai uzturētu tērauda durvju spilgtu krāsu, to regulāri jāuzsilda tā uzturēšanai.

Tērauda koka durvju saprātīga un piemērota apkope var efektīvi paplašināt tērauda durvju kalpošanas laiku, lai jūsu ģimene ietaupītu vairāk naudas!

1. Marķējiet tērauda koka durvis normālā istabas temperatūrā, mitrumā, novēršot produktu, jo slapja temperatūras starpība ir pārāk liela un deformēta, metāla veidgabalos izgaismojas korozijas rūsa, blīvējuma malas, finiera materiāls. Ja ziemā tiek izmantota elektriskā apkure vai cita apkures iekārta, nepieciešams atturēties no koka izstrādājumiem, lai izvairītos no siltuma deformācijas vai virsmas bojājumiem.

2. Ziemas apkures problēmas, iekštelpās nav pārāk sauss, mitrums gaisā, lai saglabātu aptuveni 40%, tērauda koka durvīm, pat mājās ir labākais stāvoklī. Vasarā, cik ilgi vien iespējams, lai izvairītos no āra saules, lai sildītu tērauda durvis.

Tērauda durvju svarīgajā pozīcijā, piemēram, durvju slēdzene, eņģe un citas vietas, ja nekavējoties sasprindzina brīvās iztēles parādīšanos, uz smērvielas jābūt stingrām skaņām, lai pārliecinātos, ka galvenās daļas regulāras aktivitātes.

3. Tērauda koka durvju krāsas baidās uzlēca, atvērtu vai aizver durvis, nepieļaujot pārāk spēcīgu vai atvērtu leņķi pārāk lielu, lai neradītu bojājumus, pievērstu uzmanību tērauda koka durvju stūriem, nevajadzētu pārāk daudz berzes, citādi tas radīs malas un stūri krāso, tāpēc trieciena aizsardzībā vajadzētu pievērst uzmanību.

4. Tīrīšana, nevar izmantot organisko šķīdinātāju skrubi, organiskie šķīdinātāji noteikti iznīcinās krāsas slāņa virsmu. Tērauda koka durvis ir masīvkoka epidermas, ļoti baidās no uguns.

5. Uzturot tērauda koka durvis ar stiklu, uzmanieties, lai mazgāšanas līdzeklis vai ūdens neieplūstu stikla slāņa veidnē.

6. Tērauda un koka durvis baidās no ūdens, ja tas tiešām ir blisteri, kas parasti ir ļoti traucējošs, bet attiecībā uz mitrumu necaurlaidīgu, gatavo tērauda koka durvju nozari ir paveicis labu darbu, virtuves vannas istaba pievērst uzmanību, darīt ne ūdens, it īpaši tērauda durvju vāka dibena apakšdaļa.

Karsts un auksts laiks, izmaiņas četrās sezonās, tērauda un koka durvju apkope ir ļoti svarīga, pareiza apkope, var pagarināt tērauda koka durvju ekspluatācijas laiku! Tērauda koka durvju uzturēšana ir kaut kas, pie kura mums jāpievērš uzmanība.