Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda koka durvis bez piesārņojuma, ilgs kalpošanas laiks

Sep 14, 2017

Tērauda durvis, jo tā ir lēti, ko vairāk un vairāk patērētāju labā un labvēlīga, bet kā izvēlēties, žilbinošas tērauda durvis, lai Itālijas produktu kvalitāti? Pirmkārt, tērauda un koka uzvalks ir definēts šādi: tērauda plākšņu stereotipu ārējā izmantošana, iekšējais koka šķērslis, durvis ar daudzslāņu pārklājumu, durvju līnija ar plastmasas vai koka plastmasu, tā ka produktam nav deformācijas , nav krekinga, ilgs mūžs un citas priekšrocības. Bet tagad tirgū esošās tērauda durvis ir nevienmērīgas, un daži ražotāji, kas ražo nepatīkamus patērētājus, traucē tērauda durvju tirgus pasūtījumu. Tādēļ, izvēloties šādus produktus, būtu jāņem vērā šādi faktori:

Durvju lapu virsmas apstrādes process

Virsmas apstrādes process ir sadalīts divās kategorijās: 1, folijas process: tērauda plākšņu virsma, kas piestiprināta pie PVC materiāla (ti, plastmasas) graudiem, PVC materiāla ražošanas process, izmantojot siltumizolācijas pastas tēraudā, piemēram izmantotie produkti Procesā, pateicoties karsta un auksta izmaiņām, no slāņa, kāju krāsas un citām parādībām var notikt deguma sajūta, kā arī nopietni saskrāpējot virsmu pēc degumming un korozijas nopietnākas; 2, pārnes krāsošanas process: tērauda fosfatēšanas šķīdums → Tērauda plākšņu izsmidzināšanas apstrādes apakšdaļa → cepšana → koksne tiks krāsota krāsas tinšu krāsas apakšdaļā krāsošanas ceļā, izmantojot automobiļu krāsošanas procesu. Izpildījums ir relatīvi stabils. Gadījumā, ja

Mantojuma materiāls

Durvju materiālu durvis ir iedalītas četrās kategorijās:

1, daudzslāņu dēļu finiera durvju pārsegs: daudzslāņu kartona folija (PVC) vai uzlīmes krāsa utt. Tās virsmas dēļ, izmantojot savienošanas procesu, mitrā un sausā vidē starp finiera un plāksnes viegli nokrist, delaminācija, burbuļu parādība, ne dzīvoklis. Ilgstoša finiera un plāksnes izmantošana radīs anaerobās baktērijas, materiālu deformāciju, ietekmējot lietošanu un izskatu.

2, MDF durvju vāciņš: galvenā MDF virsmas uzlīmes izmantošana krāso vai ielīmē PVC plēves ražošanu, jo blīvums ir salmu šķiedra ar līmi, ko ražo ar augstu spiedienu, tas būs ūdenī pēc pietūkuma, pelējuma, deformācijas, pēc paplašināšana Tās blīvums ievērojami samazināts, tādējādi ietekmējot nagu spēku un kalpošanas laiku.

3, tērauda durvju komplekti: tērauda durvju rāmja izmantošana ražošanas procesā, durvis un durvis bez krāsas, kas veidojas no tērauda plāksnes, virsma, izmantojot pārsūtīšanas krāsu procesu. Lielākā daļa no šīm durvīm ir vienpusējas līnijas un viena līnija, uzstādīšanas metode un tās pašas tērauda durvis, tādējādi zaudējot tērauda durvju un logu iekšdurvju būtību.

4, daudzslāņu pārklājuma UV krāsas apdares durvju pārsegs: ir jauna veida durvju komplekti, daudzslāņu plāksnes, izmantojot pārnesumu koku, virsmas UV krāsas apdari, pilnkrāsu produkti, spilgti, pateicoties UV lakas apdarei, lai produkti Lai panāktu vislabāko stāvokļa izmantošanu, bez deformācijas, plaisas, mitruma, siltuma, nodiluma, piesārņojuma un tā tālāk. Gadījumā, ja

Līnijas materiāls

Tirgus līnijas ir iedalītas trīs kategorijās: 1, koka plastmasas līnijas: koka plastmasas substrāta virsmas folija (PVC) vai uzlīmju krāsa, jo tā virsma, izmantojot savienošanas procesu, tiek izmantota starp finierējumu un substrāts 2, plastmasas tērauda līnijas: plastmasas substrāta virsmas plēve (PVC) tās virsmas dēļ, izmantojot līmēšanas procesu, izmantojot finieri un pamatni 3, plastmasas tērauda krāsas līnijas: augstas kvalitātes plastmasas pamatnes virsmā izmantojot pārneses koksni un UV krāsu apdari, produkti pilnkrāsu, spilgti, lai produkts sasniegtu vislabāko stāvokli.

Tērauda plākšņu biezums

Tērauda plākšņu biezums ir vislabākā produkta kvalitātes daļa, pateicoties tirgus cenu dažādošanai, arī tērauda loksnes biezums ir atšķirīgs, piemēram, lai produkta virsma būtu vienmērīga, gluda un stabila, tērauda loksnes biezumam vajadzētu sasniegt 0,5 mm un 0,5 mm iepriekš, tā novēršanas ietekme, triecienizturība, lai sasniegtu labus rezultātus. Un daži zemāka līmeņa ražojumu uzņēmumi, izvēloties 0,3 mm vai plānāku tērauda plākšņu, rada sliktu virsmas raupjumu, tērauda trūkuma durvis. Šis produkts nopietni izjauca nozares parastās konkurences kārtības tērauda durvis, kaitē patērētāju interesēm, tirgotāju tērauda durvīm arī rodas sūdzības par kvalitāti un pēcpārdošanas problēmām, piedāvātais tirgus stingri pretojas šiem zemāka līmeņa produktiem.