Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda koka durvis Izskats stils Vairāk skaista un dāsna

Sep 30, 2017

Atšķirībā no tērauda durvīm, tērauda koka durvis ir vairāk estētiski pievilcīgas un dāsnas, ņemot vērā to izskata stilu. Un arvien vairāk un vairāk lielu skaitu īpašnieku mīlestību. Tērauda koka durvis galvenokārt ir tērauda koka konstrukcijas, durvis ieskauj tērauda loksnes sprādze kopā, rāmis parasti attiecas uz dekoratīvo virsmu tērauda komplekti. Kā jauna kategorija, iegādes tērauda un koka durvīm, kā arī priekšrocības un trūkumi patērētājiem neizbēgami rada šaubas. Tālāk minētie mazie redaktori būs saistītas ar tērauda un koka durvju zināšanām.

1. Pirms jūs zināt tērauda un koka durvju cenu, vispirms mēs varam saprast tērauda un koka durvju izvēli. Pirmkārt, mums jāzina tērauda koka durvju īpašības. Tērauda koka durvīm nav nepieciešams izmantot Carpentry Fonda daļu, un nav nepieciešams izmantot citus palīgmateriālus. Bet tam ir jābūt pilnīgam cementa durvīm. Pirms iegādāties tērauda koka durvis, lietotājam ir jāzina sienas cauruma lielums (minimālais sienas cauruma augstums, minimālais sienas platums un maksimālais sienu biezums).

2. Tērauda koka durvju pretaizdzīšanas funkcija ir galvenokārt caur tērauda plāksnes vidū, lai panāktu, tāpēc, iegādājoties durvis pievērst uzmanību tērauda koka durvīm laminēšanas tērauda biezums, augstas kvalitātes tērauda koka durvju biezums būtu 0. Virs 5 mm (valsts rūpniecības standarts). Ja tērauda plāksnes biezums ir mazāks par 0. Zemāk par 5 mm ir zemākas tērauda koka durvis. Pievērsiet īpašu uzmanību šim jautājumam.

3. Izvēlieties tērauda koka durvis, neignorējiet rāmja materiālu un biezumu. Tērauda koka durvis, kas atbalsta durvju rāmja materiālu masīvkoksnes daudzslāņainai, materiāla biezums 2 cm bieza un 3,2 cm bieza, 2 cm bieza vispārīgi piemērots tikai atsevišķai durvju piedurknei. Loga pārsegs (neatbilst lapu durvīm), ar tērauda koka vārtu vārtiem atbilstošais rāmja biezums parasti izvēlas 3,2 cm biezu. Izvēlieties līniju, izvēles polimēru materiālus (ne viegli deformētas), stila izvēles plakano līniju un viļņotas līnijas divas.

4. Nopirkt labas tērauda koka durvis, pēdējo soli nevar uztvert viegli, katrai tērauda koka durvju daļai jāizvēlas atbilstošā aparatūra. Ar durvīm, kas atbalsta aparatūru, tiek sadalītas eņģēs. Durvju sūkšana. Trīs veida slēdzenes, metāla materiāli ir jāizvēlas sakausējums vai nerūsējošais tērauds, jo īpaši labākais nerūsējošā tērauda viras viru izvēle, ar durvju mātes šarnīru uzstādīšanu un plaisu starp nelielu, relatīvi skaistu.

Apsvērumi

1. Tērauda koka durvju priekšrocības: mazā galā mēs zinām, ka tērauda durvis ar pretaizdzīšanas funkciju, papildus pretaizdzīšanas šo priekšrocību. Tērauda un koka durvju priekšrocības: tērauda durvīm ir arī vides aizsardzība, izmaksu ietaupījums. Tā kā tērauda durvīm apdares nav nepieciešams krāsas, tāpēc mazāk krāsu piesārņojumu un mazāk eļļu, lai vairāk izmaksu ietaupījumu. Īpaši svarīga ir arī tērauda un koka durvju skaņas izolācija, siltumizolācijas tērauda durvju efekts.

2. Tērauda koka durvis Trūkums: Vairāk smagākas, vārtu piedurknes un eņģes augstās prasības. Ar krāsas brīvu durvju komplekti ir vairāk pakļauti problēmām. Tagad tirgus par tērauda durvīm pieaugošo skaitu zīmolu, jaukta soma, mazie zīmoli bieži nav perfekta tehnoloģija. Tātad, visticamāk, būs problēmas kvalitātes ziņā.