Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda koka durvis A paketi durvīm, interjera dekorēšana būtībā nav aprīkots ar pret zādzībām

Oct 23, 2017

Tērauda koka salona durvīm ir noteikts saskaņošanas durvis, interjera dekorēšana, būtībā nav ne pret zādzībām, lietotāji var uzlikt saskaņā ar ražotāja reklāmas lapu atlase dažādās krāsās, koka, līnijas un modeļus, kā _ arī citus kopumā, interjera dekorēšana vairs nav tik auksti kā tērauda durvis un nekoordinēti. Tā cena ir lētāk nekā tērauda drošības durvis.

Tērauda un koka durvis parasti iedala divos veidos, sava veida tērauda koka salona durvis, izmanto iekštelpu izdaiļošanai, noteikts durvju, citi sauc bruņotais durvis. Iepriekš abas durvis ir izstrādāti uz drošības durvis, daudzas lietas par procesu no zagšanas durvis, tērauda plāksne un jauktas struktūras koka struktūru, to sauc par tērauda koka durvis.

Tērauda, koka, iekšējās durvis: ir sava veida istabu interjeru apdare durvju sēriju. Ārējais slānis izmanto tērauda plāksne, iekšpusē izmanto koka rāmis, papīra čaulas un tā tālāk vides aizsardzības materiālu, lai aizpildītu, preferenciālu, cena ir nobriedušākās tirgū akceptē iekšējās durvis vidējā pakāpē augstāku pakāpi. Daudzi tirgotāji vai šāda veida durvis sievu līnijas sauc par tērauda koka durvis. Virsmas materiāli un pretzagļu durvis ir atšķirīgi, tāpēc var instalēt tikai telpās, lai izvairītos no saules uz vietu, jo tā saucamo iekšējās durvis. Abi kopā sauc par tērauda koka salona durvis. Kā arī durvis tiks papildināta ar durvīm, tāpēc to var saukt arī par tērauda koka interjera kopas durvis.

Tērauda koka durvju priekšrocības:

1, gleznu skaits nepārsniedz divas līdz trīs reizes, izmaksu ietaupījumi, bet arī daudz eļļotājs, tikai spēcīga ietekme pēc deformācijas būs viegli deformācijas.

2, durvis aizvērtas būtībā bez trokšņa, mākslinieciskā ziņā spēcīga, vidēja svara.

Tērauda, koka durvis trūkumi:

1 noteikti daudzslāņu kompozīta dēļi, nav piemērots lietošanai vannasistabas durvis. Nav piemērots mitrā klimatā!

2, dienvidu klimata pārmaiņas ir salīdzinoši lielu nepieciešamību izmantot augsta blīvuma plate uzlīmēšanu plate!

3 pēc tērauda plāksne ietekmi radīs nelielu atsegumu, nevar atjaunot prototips.

Tērauda koka durvju priekšrocības:

1. skaista

Moderns, krāsu briest. Skaisti dāsna, bagāts mākslas sajūta, trīsdimensiju spēcīga. Izmantot krāsu procesā, piemēro visu veidu istabu stilu, cēlu un elegants, personalizētu noformējumu, dzīves kvalitāti, ideāls interpretāciju virsmu.

2. vides aizsardzība

Tērauda un koka salona durvis, izmantojot augstas kvalitātes tērauda un cietas koksnes kompozītu, neieskaitot formaldehīda, toluols, ne starojuma ir lielisks zaļo produktu.

3. enerģijas taupīšana

Tērauda koka salona durvis, attiecībā pret masīvās koka durvis, saglabājot vairāk nekā 60 % koksnes.

4. ekonomiskā

Ideāla kombinācija durvju rāmji un durvju, viegli uzstādīt, ietaupīt laiku, saglabāt darba ņēmējiem, izņemot naudu, ir ekonomisks un pieejamu produktu.

5. praktiskā

Tērauda, koka salona durvis ar labu izturību, bez deformācijas, spēcīgs un izturīgs priekšrocības.

6. ilgu izturības

Kode korektūras, mitruma necaurlaidīgs pretapaugšanas, karstumizturīgas, triecienizturīga, spēcīga un nav kropls, skaņas izolācijas sekas ir laba, ir izturīgs produkts.