Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda drošības DoorType un lielumu

Aug 28, 2017

Lai aizsargātu savu īpašumu mājās, drošības durvis ir absolūti ne mazāk, un tagad valsts drošības durvis veikšanai drošības sniedza papildu prasības, tāpēc drošības durvis pirkums ir ļoti nepieciešams. Tātad, kāds ir pretzagšanas durvju izmēru lielumu? Šeit jāsaprot pretzagšanas standarta izmēra durvīm tā.

Pirmkārt, pretzagšanas durvju tips

Pretzagļu durvis no materiāla, galvenokārt ir sadalīta piecu veidu: tērauda, tērauda struktūru, nerūsējošā tērauda, alumīnija un vara, tās ir kvalitātes un veiktspējas ir savas īpatnības, cena nav tas pats.

1. tērauda drošības durvis

Var teikt, ka tirgū ir visvairāk redzams, cilvēki izmanto visvairāk. Cilvēki ir iepazinušies ar drošības durvis, galvenokārt pieder pie šīs sērijas. Šāda veida durvis cena ir lētāka un pamatotu, tā pārdošanas apjoms veidoja vairāk nekā 90 % no kopējā tirgū. Šīs durvis trūkumus cieto līnijas izskatu, tas ir grūti integrēt ar modernu interjeru apdare.

2 tērauda durvīm

Ir sava veida iekštelpu apdare var būt sava veida durvis, parasti veic lietotāju prasības pret zādzībām, izmantojot tērauda plāksne vidū sasniegt, ražotāji var izvēlēties atbilstoši lietotāju prasībām dažādās krāsās, koksne, līnijas un modeļus un interjera dekorēšana, vairs nav, piemēram, tērauda durvis kā auksts un nekoordinēti. Tik tā cena ir dārgāka nekā tērauda drošības durvis.

3, alumīnija drošības durvis

Šāda veida durvis alumīnija sakausējuma materiāla ir atšķirīgs no tā, ko mēs redzam parastās alumīnija durvis un logus, tā cietības pakāpe ir augsta un krāsa ir gaiša, un tad izrotāta ar modeļa modifikācija, dod sajūtu spožs, ir vidējas klases drošības durvis. Jo šīs durvis nav ērti izbalo, tik arī ir noteiktām patērētāju grupām.

4 drošības nerūsējošā tērauda durvis

Nerūsējošā tērauda drošības durvis noturīgās, drošāku. Šobrīd tirgus nerūsējošā tērauda drošības durvis ir daudz krāsu, ir sudraba, dzeltenā titāna, rožu zelts, sarkano titāna, melna, titāna, rožu sarkans un daudzām citām krāsām, ir apzīmogojot modeļus, vispārējo tērauda drošības durvis modelis nerūsējošā tērauda Durvis parasti novērojams, un tagad tirgus cena no nerūsējoša tērauda durvis 400-700 robežās, atkarībā no tā, vai materiāls ir 201 vai 304. Izdarīt labāko izvēli nerūsējošā tērauda durvis lielākiem ražotājiem no uzstādīšanas vietas tuvumā, tik viegli to darīt, pēcpārdošanas paritāti.

5, vara drošības durvis

Lielākā daļa no vara drošības durvis būs tradicionālā aizsardzības pret zādzībām un mājas durvīm viens, papildu modeļus, bet arī uguni, koroziju, pret viltojumiem, putekļu labu sniegumu. Materiāla viedokļa, vara drošības durvis ir labākais no cenu viedokļa, ir pats dārgākais, tirgū var redzēt vairāk nekā desmit tūkstošus juaņu, visdārgāko līdz pat vairākiem simtiem tūkstošu dolāru bāzes cenas. Tas galvenokārt tiek izmantots attiecībā uz bankām un citām finanšu iestādēm vai vecākais dzīvojamo villa izmantot.

Dažādi materiāli, dažādu tehnoloģiju apvienojumā ar zīmolu atšķirības, pretzagšanas durvis no dažiem simtiem dolāru līdz vairākiem tūkstošiem dolāru, cena pirmajā nopirkt pretzagšanas durvis saprast dažāda veida drošības raksturojums durvis, izvēlaties to pašu un izdevīgi pieņemt durvis.

Otrkārt, drošības durvis standarta izmēra

Standarta pretzagšanas durvīm ir četri specifikācijas, viens, platums: 860 x 2050 augsta, divas plašas: 960 x 2050 augsta, trīs plašas: 960 × 1970 augsta, četri plaši: 860 x 1970 augstu augstums 2050 mm ir kopējais durvju stenderes, ja lietotājs atvere atrodas 2070 mm augstumu var nopirkt 2050 mm AII 2.05 gaismas var būt nepieciešams palikt aptuveni 20mm piemali, instalējot ir vieglāk pielāgot.

Dubultā atvērt pretzagšanas durvis bez standarta. Tikai vienas durvis, 960 * 2050 860 * 1970 bērnu durvis (trīsdesmit septiņi) 1160 * 2050 1200 * 2050.

Tērauda plāksnes dažāda līmeņa jāatbilst prasībām biezums ir arī atšķiras. Vispārējās ģimene ar mazo līmeni, priekšējās plāksnes biezums ir 0,8, aizmugurējās plāksnes 0,6, durvju stenderes 1.5, kam ir valsts standartā.

Tērauda durvis parasti ir 4 CM biezumu, nestandarta tērauda durvis, 5 CM, 7CM, 9 CM, 12 CM, utt., nerūsējošā tērauda, parasti 7CM, vara durvis parasti 5.6 CM, 7CM, konkrētu ir atkarīgs no klienta prasībām vai ierobežojumu piederumiem.

Kad mēs pērkam pretzagšanas durvīm, ja lietotājs cauruma augstums 2070 mm var nopirkt 2050 mm augstums var, parasti atmatā par 20 mm piemali, tik viegli uzstādīt, ja koriģē.

Protams, mēs varam arī pēc lieluma caurumu, lai pielāgotu izmēru durvju drošības durvis lieluma noteikšana. Piemēram: ja durvju izmērs ir 2 metrus plata un 0,7 metrus plata, drošības durvis izmēram jābūt: 1.93 * 0,61 metri. Ir īpašu algoritmu:

Durvju izmērs ir augsta 2 metri (augšējais instalēšanas plaisa mutē)-0.01-0.02 (subglottic trūkumu var uzskatīt par nelielu punkti)-0.005 (durvis uz nagu vīles)-0.035 (durvju stenderes) = 1.93 metri;

Durvju izmērs ir plašs 0,7 m-0.035 (durvju stenderes)-0.035 (durvju stenderes)-0.005 (durvju malas šuve)-0.005 (durvis uz vīles)-0.02 (durvis par instalēšanas plaisa) = 0,61 m ja galdniekplātnes paketi, durvis var būt lieli, atkarībā no faktiskās situācijas var būt.

Iepriekš ir aizsardzības pret zādzībām durvīm standarta izmēra attiecīgo saturu, ceru, lai palīdzētu jums.