Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda drošības durvis plaši izmanto ēku iekštelpu un āra

Sep 30, 2017

Tērauda drošības durvis plaši izmanto iekštelpu un āra ēkās. Lietošanai ārpus parastā tērauda durvīm izmanto šķirnes izmantošanas tērauda durvis, cinkota tērauda nepieciešamību, stiprināšana, izmantojot skābekļa aizsardzība metināšanas stiprināšanai, instalēšana, uzstādīšana ūdensnecaurlaidīgs slieksni (vai grunts ronis), aizsardzības pret zādzībām, anti-augstas kvalitātes pārklājums atbilstoši āra saules un lietus skarbajiem darba vidē.

Tērauda durvis uz tirgu izskats ir ļoti līdzīgs kurā pretnozagšanas durvis. Pret zādzībām no standarta pretzagšanas durvis tērauda plāksne ir biezs, triecienizturība ir spēcīga, īstenošanas spēcīga valsts standarta; un tērauda durvis savu korporatīvo standartu ieviešanu augstas kvalitātes tērauda durvis šobrīd plaši izmanto slimnīcu, pētījumu un attīstības centriem, valdības birojos, ārvalstu birojiem un rūpniecības uzņēmumiem. Valstī, daudz tērauda durvīm ražotāju produktiem ir nevienmērīga, zemas tirgus pozicionēšanas galvenie ražotāji, koncentrēties uz svaru, ignorējot produkta kvalitātes nozīmi.

Pirmkārt, pirkšanas pretaizdzīšanas drošības durvis, tirgotājs biznesa kvalifikācijas jāapliecina, lai redzētu, vai uzņēmējs tur sabiedriskās drošības biroja tehniskās vadības departamentu izdota "pretaizdzīšanas drošības durvis sertifikāciju". Otrkārt, pievērsiet uzmanību rūpīgi pārbaudīt, kvalificētu pretzagšanas durvis tērauda rāmi plāksnes biezums būtu vairāk kā par 2 mm, durvju biezums parasti ir lielāks par 20 mm, svars durvis parasti ir vairāk nekā 40 kg. Treškārt, pirkšanas pretaizdzīšanas drošības durvis, mums ir jāpievērš uzmanība, lai pārbaudītu pretzagšanas durvis tiek drukāts uz atsevišķu valstu sertifikācijas standarta "FAM" vārdiem, tirgotājs var arī lūgt sniegt zīmola drošības durvju drošības nacionālās drošības durvju pārbaudes ziņojumu. Ja tas nav valsts kontroles ziņojumu, ir nepieciešams pievērst īpašu uzmanību, lai redzētu tā saturu ir "pretaizdzīšanas drošības durvis" inspekcijas ziņojumu jeb "tērauda durvis uz" pārbaudes ziņojumu.

Tērauda rūpniecības attīstība ir ļoti strauji, arī saskaņā ar nozares statistiku, valsts sākotnēji panākta tērauda durvis uzņēmuma ražošanas rūpnīcas ir vairāk nekā 10.000 un uzrādīja izaugsmi, liela apjoma ražošanu, formālās ražošanas licences tērauda mājai biznesam par 110, vai arī tā, galvenokārt koncentrēta Zhejiang Yongkang, Hebei, Liaoning, Pekina, Tianjin un citās vietās, ikgadējo produkciju apmēram 1,8 miljoni kvadrātmetru. Tērauda ugunsdrošo durvju par vairāk nekā 300 uzņēmumu, centralizētu ugunsdzēsības departamenta vadību. Ķīnas ekonomika turpina uzturēt augstu izaugsmes, durvis nozares attīstību ir stimuls. Valsts "ieviešanu zinātnes attīstības koncepcija" prasībām un "zinātniskās un tehnoloģiskās inovācijas" sistēma lieliski durvis uzņēmumu attīstību, radīt apstākļus. Pašlaik vajadzētu būt, lai veicinātu savu zīmolu un tēlu lēciena punktā: stiprināt tehnoloģiju pētniecības un attīstības centieni paplašināt ražošanas apjoma, uzlabot ražošanu, iekšzemes un ārvalstu līdzdalību modernizācijas pakāpi konkurenci tirgū. Šajā laikā durvis nozarē izstrādāt vides marķēšanas standartus, veikt vides marķējuma sertifikāciju ir ļoti savlaicīga un nepieciešama, lai veicinātu visai nozarei ražot videi draudzīgāku, patiesi enerģijas taupīšanas durvis produktu attīstību.