Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda stikla durvisAnti novecošanās augsta stiprība

Aug 28, 2017

Stikla šķiedras durvis un logi pēc piecās paaudzes durvīm un loga produktiem ir pazīstami kā starptautiskie kokmateriāli, tērauds, alumīnijs, plastmasa, tā ir gan cietā alumīnija, gan tērauda durvis un izolācijas logi, gan korozija, gan tās īpašās iezīmes: krāsainas, Skaista, stilīga, bez izplešanās saulē, neveidojas saraušanās aukstajā ziemā, metālam nav nostiprināšanās, anti-novecošanās, ar ēku ar dzīvi (apmēram 50 gadus).

Ar stikla šķiedru pastiprināta stikla šķiedra pastiprināta materiāla ir 20. gadsimta sākums, jaunu kompozītmateriālu izstrāde, tā ir viegla, izturīga, korozija, izolācija, izolācija, troksnis un daudzas citas priekšrocības.

Stikla šķiedras pastiprinātas plastmasas durvis un logi ir izgatavoti no sārmu stikla šķiedras rīvēšanas un tā auduma kā armatūras materiālu, nepiesātinātu sveķu kā matricas materiāla izmantošana, izmantojot īpašu procesu šiem diviem kompozītmateriāliem, un pievieno citu minerālu pildvielu, un pēc tam karstuma saudzēšana, Visu veidu dažādas nodaļas badošanās profila apstrādei.

Stiklšķiedras durvis un logi ar galvenajiem elementiem ir:

Anti novecošanās, augsta izturība. Stiklšķiedras profilus vēdera tukšā dūšā bez tērauda kā oderi, nav nepieciešami nekādi materiāli, lai uzlabotu palīgierīci, paļaujoties tikai uz tā paša struktūras atbalstu. Tā kā stikla šķiedra un tās audums kā pastiprinošs materiāls pēc tam, kad sveķi ir piesaistīti bez vates, ir mehāniska pultrūzijas siltuma izturība, tā lieces, lieces un deformācijas.

Izturība pret koroziju, ilgs kalpošanas laiks FRP ir augstas kvalitātes kompozītmateriāls. Tā ir skābe, sārms, sāls, eļļa un citi korozīvie materiāli, kuriem ir īpaša anti-korozijas funkcija, nerūsē. Parastā PVC dzīvība ir 15 gadi, un stikla šķiedras ilgums ir 50 gadi, un ēkas pamatmezgls, tādēļ stikla šķiedras stiegrotu plastmasas durvju un logu izmantošana var samazināt logu un durvju aizstāšanas problēmas, ietaupīt naudu.

FRP durvis un logi ar šādām lieliskām funkcijām:

(A) viegla izturība

FRP profila blīvums ir 1,7 vai vairāk, tas ir 4 līdz 5 reizes vieglāks nekā tērauds, un stiprums ir ļoti liels, stiepes izturība 350 ~ 450MPa un parasts oglekļa tērauds tuvu līmes stiprībai 388MPa, lieces elastības modulis 20900MPa Arhitektūras stikla tērauda logi ar pastiprinātu tērauda apdari, "Beijing Shengfeng Sunshine" zīmolu, ar vēja spiedienu 5,3 KPa, vairāk nekā starptautiskais standarts GB / T7106-2002 8. līmenis.

(B) energoefektīvu izolāciju

FRP sekcijas siltuma vadītspēja 0,39 W / m · k, tikai metāla 1/100 ~ 1/1000, ir lielisks siltumizolācijas materiāls. Bez tam, stikla šķiedras profili tukšā dūšā, un visas atstarpes ir gumijas sloksnes, virsmas ir noslēgtas, tāpēc izolācijas efekts ir nozīmīgs. (Standarta 8 līmeņos GB / T8484-2002; FRP plakanais logs (viens rāmis ar trīs stikliem), stikla šķiedras pastiprināts plastmasas loga logs (viena rāmja dubultstikla), siltuma caurlaidības koeficients K0 = 2,2 W / (m2K) Loga) siltuma caurlaidības koeficients K0 = 1,8 W / (m2 · K), ir GB GB / T8484-2002 standarta 9 līmenis; stikla šķiedras plakanais logs (viena rāmja trīs stikla logi, zema starojuma stikla) ​​siltuma caurlaidības koeficients K0 = 1,3 W / (m2 · K) ir GB GB / T8484-2002 standarta 10 līmenis.

(C) laba blīvējuma veiktspēja

Stikla šķiedras pastiprinātas plastmasas durvis un logi montāžas procesā, leņķa un skrūvju procesa izmantošanas stūris, kamēr visās spraugās tiek izmantotas gumijas sloksnes un topi, kā arī īpaša profila konstrukcija, kas nodrošina labu blīvējumu. Valsts ēku inženieru kvalitātes uzraudzības un inspekcijas centra darbinieki tika atklāti Pekinas Celtniecības aparatūras sanitārtehnikas produktu kvalitātes uzraudzības un pārbaudes stacijā, Pekinas būvniecības kvalitātes kvalitātes pārbaudes centrā, tostarp hermētiskuma standartā GB / T7107-2002, lai izpildītu piecus līmeņus; ūdensnecaurlaidība GB GB / T7107-2002 standarta 3. līmenis.

(D) veselība, zaļa, enerģijas taupīšanas efekts ir ievērojams

Stikla šķiedras pastiprinātas plastmasas durvis un loga profili pēc testa rezultātiem saskaņā ar GB6566-2001 "Būvmateriālu radionuklīdu robežvērtība" galveno būvmateriālu prasībām, testu rezultāti 0.2, iekšējais ekspozīcijas indekss 0.2, ārējās ekspozīcijas indekss 0.2.

(5) skaņas izolācijas efekts ir labs

Nacionālā būvniecības kvalitātes uzraudzības un pārbaudes centra "Pekina Shengfeng Sunshine" zīmola stikla stikla dubultais stikls un trīs stikla logu gaisa skaņas apjoma apjoms RW bija 36 dB un 39 dB, skaņas izolācijas veiktspējas līmenis bija 4.

(6) izturība pret koroziju

FRP ir lielisks pretkorozijas izturīgs materiāls, skābes, sārmu, sāls un lielākā daļa organisko vielu, jūras ūdens un mitruma ir labāka rezistence pret mikroorganismu loma rezistence. Tas ir īpaši piemērots izmantošanai lietainā, mitrā un piekrastes zonās, kā arī korozīvos materiālos.

(7) laba izmēru stabilitāte

FRP profila lineārās izplešanās koeficients ir 7,3 × 10-6 / ℃, zemāks nekā tērauds un alumīnija sakausējums [1], ir plastmasa 1/15. Tāpēc stikla un tērauda durvis un logi izmērs un stabilitāte, temperatūras izmaiņas neietekmēs durvju un logu normālu komutācijas funkciju.

(Astoņi) laba laika apstākļu izturība

FRP ir termoreaktīvs plastmasas materiāls, pēc trīsdimensiju molekulārās struktūras veidošanās šķiedras sveķu iestrādāšanā nešķīstošajā nemetālā, pat ja siltums nešķīst. FRP profila siltuma deformācijas temperatūra virs 200 ℃, augsta temperatūra. Un labāka izturība pret zemas temperatūras veiktspēju.

(9) laba izolācija

FRP ir labs izolācijas materiāls, tas neietekmē elektromagnētiskos viļņus, neatspoguļo radioviļņus, izmantojot mikroviļņu krāsni, un var izturēt augstu spriegumu bez bojājumiem. Tā rezultātā FRP durvis un logi ir īpaši izmantojami pagaidu ēku ēkām un sakaru sistēmām.

(Desmit) šoku absorbcijas veiktspēju

FRP sekcijas elastības modulis 20900, kas izgatavots ar durvīm un logiem, ir ar augstu trieciena absorbcijas frekvenci, FRP sveķu un šķiedru saskarni ar triecienu absorbējošo un seismisko jaudu, lai izvairītos no darba rezonanses strukturālajām daļām agrīnā bojājums.

(Vienpadsmit) bagātīgas krāsas

Stikla šķiedras profili ar augstu cietību, var krāsot dažādus pārklājumus, kas izgatavoti no dažādām durvju un logu krāsām, lai pielāgotos dažādiem ēkas fasādes efektu stiliem un pakāpēm.