Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda stikla durvis caur pultrūzijas procesu, profila ražošana tiek salikta un izgatavota sistēmā Windows un durvis

Oct 23, 2017

FRP profili ir stikla šķiedra un tās produkti materiālu uzlabošanai, nepiesātināta poliestera sveķi kā pamatmateriāli, izmantojot pultrūzijas procesu, lai izveidotu profilu, izmantojot logu un durvju ražošanas kompleksu, FRP durvis un logi ir pēc koksnes, tērauda , alumīnija, plastmasas pēc jaunas paaudzes jaunām durvīm un logiem.

FRP durvīm un logiem ir šādas izcilas īpašības:

Pirmkārt, viegla un liela izturība

FRP profili blīvumā aptuveni 1,7, tas ir vieglāks nekā tērauda $ skaits reizes, un stiprums ir ļoti liels, tā stiepes izturība 350 ~ 450mpa, ar parasto oglekļa tēraudu, lieces izturība 388mpa, elastības modulis 20900mpa, tāpēc ne nepieciešami tērauda oderes armējums, pārbaudīti Fangyun markas FRP logi, pretvēža spiediena veiktspēja 5 3 kPa, vairāk nekā starptautiskais GB / T7106-2002 standarts 8. līmenis.

Otrkārt, enerģijas taupīšanas izolācija

FRP profilu siltumvadītspēja ir 0,39w / m · k, tikai metāla 1/100 ~ 1/1000, ir labs izolācijas materiāls. Turklāt FRP profils ir tukša struktūra, un visām plaisām ir gumijas sloksne, augšējais blīvējums, tāpēc siltuma izolācijas efekts ir ievērojams. Pēc testēšanas, FRP starpsienu logs (viena rāmja dubultā stikla logs, siltuma pārneses koeficients k0 = 2). 2w / (㎡ · k, ir standarts GB gb / t8484-2002 8 līmenis, FRP Casement logu (viena rāmja trīs stikla logs, siltuma pārneses koeficients k0 = 1). 8w / (㎡ · k, GB gb / t8484- ) 2002 Standard 9 level, FRP Casement logu (viena rāmja trīs stikla logu, zemu radiācijas stiklu, siltuma pārneses koeficientu k0 = 1,3 w / (㎡ · k, pieder pie standarta GB gb / t8484-2002 10. līmenis).

Treškārt, laba blīvējuma veiktspēja

FRP durvis un logi montāžas procesā, stūra apstrāde, izmantojot līmi un skrūvju savienošanas procesu, savukārt visas plaisas tiek izmantotas gumijas un vilnas aizzīmogošanai, kā arī īpaša profila konstrukcija, kas nodrošina labu blīvēšanas darbību. Saskaņā ar Valsts Būvniecības inženieru kvalitātes uzraudzības un inspekcijas centru, Pekinas Celtniecības aparatūras Santehnikas produktu kvalitātes uzraudzības un pārbaudes staciju, Pekinas Celtniecības inženieru kvalitātes pārbaudes centru, attiecīgi gb / t7107-2002 standarta stingrību, lai sasniegtu 5 līmeņu līmeni; Ūdens necaurlaidības rādītāji sasniedz GB gb / t7107- 2002 standarta 3. līmeni.

Četri, veselība, zaļā vides aizsardzība, energotaupības efekts ir ievērojams

FRP durvju un logu profils testa rezultāti atbilst ēkas galvenā materiāla prasībām literārajā "Būvmateriālu radionuklīdu robeža", testa rezultāts 0.2, iekšējais apstarošanas indekss 0.2, ārējais apstarošanas indekss 0.2.

Piecas skaņas izolācijas efekts ir labs

Valsts Celtniecības inženierijas kvalitātes uzraudzības un inspekcijas centra testēšana - "Fangyun" zīmola stikla šķiedras stiegrotais plastmasas dubultstikls un trīs stikla logi Gaisa skaņas izolācijas skaņas svars attiecīgi 36 db un 39 db, skaņas izolācijas veiktspējas līmenis ir 4.

VI. Izturība pret koroziju

FRP ir labs pret koroziju izturīgs materiāls, skābe, sārms, sāls un lielākā daļa organisko vielu, jūras ūdens un mitrās ir laba rezistence pret mikroorganismu loma arī ir izturība pret veiktspēju. Šī īpašība ir īpaši piemērota izmantošanai lietainā, mitrā un piekrastes zonās, kā arī korozīvās vides vietās.

VII. Laba izmēra stabilitāte

FRP profilu lineārais izplešanās koeficients ir 7.3x10-6 / ℃, mazāk nekā tērauda un alumīnija sakausējums, ir 1/15 no plastmasas. Tāpēc FRP durvju un logu izmēra stabilitāte, temperatūras maiņa neietekmēs durvju un logu normālu pārslēgšanās funkciju.

Astoņi, laba pretestība pret laika apstākļiem

FRP ir termoreaktīvs plastmasas materiāls, pēc trīsdimensiju tīkla molekulārās struktūras izveidošanās sašķeltas sveķi, kļūst nešķīstošs kauls, pat ja siltums nešķīst. FRP profilu termiskās deformācijas temperatūra ir augstāka par 200 ℃, un tā ir piemērota augstas pretestības paaugstināšanai temperatūrā. un zemas temperatūras pretestība ir labāka.

IX. Laba izolācija

FRP ir labs izolācijas materiāls, to neietekmē elektromagnētiskie viļņi, neatsauc radioviļņus, laba mikroviļņu krāsa, var izturēt augstu spriegumu bez bojājumiem. Tāpēc FRP logiem un durvīm uz lauka pagaidu ēkām un sakaru sistēmu ēkām ir īpašs mērķis.

Desmit Labs dempings

FRP profilu elastības modulis ir 20900, no tā izgatavotajām durvīm un logiem ir augsts slāpēšanas biežums, sveķu un šķiedru saskarnes kombinācijai FRP ir spēja absorbēt un izturēt zemestrīces, tādējādi novēršot agrīnus bojājumus, ko izraisa rezonanses konstrukcijas daļas darba stāvoklī.

XI. Krāsains

FRP profiliem ir augsta cietība, to var pārklāt ar dažādām krāsām, kas izgatavotas no dažādām durvju un logu krāsām, lai pielāgotos dažādu ēku fasāžu efektu stiliem un pakāpēm.