Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda stikla durvis - spēcīga anti-novecošanās spēja

Nov 03, 2017

FRP durvis, kad piekto paaudzes durvis un logi produktu, koka, tērauda, ​​alumīnija, plastmasas, jo tā izcilu sniegumu visā pasaulē atzinību. FRP durvīm ir cieta, siltumizolācija, pretkorozijas un citi augstas kvalitātes, bet arī skaista, modes, krāsainas unikālas priekšrocības. Salīdzinot ar citiem logiem un durvju ražojumiem, FRP durvis netiks izraisītas saules siltuma dēļ, ziemas aukstais gaiss un kontrakcijas ietekme uz šī parādības paplašināšanos netiks ietekmēta ar labu stabilitāti. Un kalpošanas laiks ir garš, tam piemīt spēcīga anti-novecošanās īpašība, arī tam nav nepieciešams papildus metāls. FRP durvis ir ļoti augstas kvalitātes celtniecības produkti.

Kā jauna veida kompozītmateriālu FRP ir 20. gadsimta zinātnes un tehnoloģijas produkts, kam ir priekšrocības: vieglais svars, izturība, izturība pret koroziju, izolācijas izolācija un skaņas izolācija. FRP durvju izmantošana materiālu ražošanā ir ne tikai laba pieredze, bet arī enerģijas taupīšanas loma. Ilgtermiņā FRP durvju izmantošana var nodrošināt nelielu ekoloģiskās vides aizsardzību.

Bet tāpēc, ka FRP durvis joprojām ir gaišas, attīstība mūsu valstī nav gluda burāšana. Lai gan ir daudz priekšrocību, tomēr arī FRP durvju trūkumi ir acīmredzami. Īpaši FRP īpašību dēļ FRP durvju grūti trauslums ir lielāks. Uzstādīšanas procesā ir viegli radīt skrāpējumus, un no tā izrietošais bojājums ir grūti labojams. Citiem vārdiem sakot, ja uzstādīšanas process, jo aizsardzība nav izveidota un ko izraisa sadursmes ar berzi un pakaramu, tad šis stikla tērauda durvju elements estētikā radīja neatgriezeniskus bojājumus, tas ir līdzvērtīgs atkritumu materiāla gabalam. Šī ir ļoti nopietna problēma, un cilvēki arī strādā, lai uzzinātu, kā to atrisināt.

Ķīnā FRP durvju tehnoloģija nav nobriedusi. FRP durvju ražošanas process ir sarežģīts, taču trūkst kvalificētu darbinieku, tāpēc ražošanas efektivitāte ir ļoti lēna. Bet uzņēmējdarbības daļa ir peļņas gūšanas iespēja, ja FRP durvju kvalitāte nav garantēta, ir pāragri spēlēt ar stiklšķiedras durvīm kā treniņu pārdošanas punktu, kas ne tikai traucē tirgus kārtību, tādēļ daudzi nepilnīgi FRP durvju produkti izplatījās biznesa kopsavilkumā, bet arī izraisīja patērētāju FRP durvīm sliktu iespaidu.

Pilnībā iekšējā virtuves durvju kvalitāte ir jaukta, patērētājiem vajadzētu iemācīties nošķirt pērkot. Pirmkārt, FRP durvju kvalitātei ir īpaša iezīme, proti, augstas stiprības un vieglā kvalitāte. FRP profili ir caurumi vidū, relatīvais blīvums ir tikai 1,08, ar labu elastību līkumos. Iegādājoties jūs varat pieskarties FRP durvīm un sajust tās kvalitāti. Turklāt FRP durvju blīvēšanas efektivitāte ir arī ļoti laba, un tai piemīt siltuma saglabāšanas un enerģijas taupīšanas īpašības, tāpēc tas ir arī viens no FRP durvju iegādes standarta nosacījumiem. Ja jūs nevarat noteikt labo vai slikto, lūdzu, izvēlieties profesionālu eskortu, neuzticieties uzņēmuma vārdiem.