Mājas > Jaunumi > Saturs

Tērauda stikla durvis, pērkot prasmes

Sep 30, 2017

Lai gan valsts tagad ir vairāk agresīvu tās represijām, bet dažos vairāk attālos apgabalos būs daudz sliktu uzņēmējiem pārdot viltojumu, par labu. Šāda veida uzvedība ne tikai ir izraisījis ļoti lielu kaitējumu patērētājam, devusi sliktu iespaidu uz reālo produktu, kādu produktu attīstībai ļoti neizdevīga. Tad, kad mēs nopirkt FRP logus un durvis, pārliecinieties, vai zināt dažas attiecīgās zināšanas iepriekš, vai, lai atrastu pieredzējuši cilvēki nopirkt kopā, lai izvairītos ir maldināts. Tā kā izvēlēties FRP durvis? Let's get līdz nākamo soli.

Kā izvēlēties FRP durvis? FRP durvis atlases Tips

1. Paskaties uz svara

FRP, jo izmanto stikla šķiedru un nepiesātināti sveķi un citu materiālu kvalitāte nekā parastās durvis daudz vieglāks.

Kopējo durvis ir galvenokārt sastāv no sakausējuma, jaunu materiālu piemērošana ir mazāks svars un cietības pakāpe nekā FRP durvis un logus, kas nedaudz sliktāk, un citi līdzekļi nav labu FRP durvis.

2. spriežot pēc skaņas

Veikt koka durvīm, skaņu, pieskaroties un alumīnija sakausējuma durvis ir pilnīgi atšķirīgi un plastmasas tērauda durvis būs dažas atšķirības. FRP durvis, sakarā ar to, ka materiāli un alumīnija sakausējuma durvīm, ir acīmredzami atšķirīga, tāpēc pastāv dažas atšķirības, balss, tā skaņu vairāk kraukšķīgas un ar mazliet sajūta, atšķirībā no metāla, kas nāk no alumīnija durvju skaņas atbalss.

3 izmantojot siltuma pretestību, lai identificētu

FRP durvis nav viegli jākausē, 200 grādiem zem būtībā neparādīsies deformācijas un siltumvadītspēja FRP durvis nav augsts, caur stikla šķiedru pastiprināti plastmasas durvis daļu apkurei, atkarībā no ātruma siltumatdevi spriest. Vispārējās durvis apsilda, it īpaši daži metāla durvis.

Iepriekš ir FRP durvis un pērkat prasme paskaidrojumu, ceru, lai palīdzētu jums. FRP durvis ir daudz priekšrocību, bet tur ir arī deficīts, tagad daudzi ražotāji FRP durvju ražošanas tehnoloģija nav ļoti nobriedis, ražojot FRP durvis būs dažas problēmas, tāpēc iegādei vajag izvēlēties labāku zīmolu.