Mājas > Jaunumi > Saturs

Vara durvju uzturēšana un apkope

Jul 25, 2017

Vara durvju uzturēšana un apkope

Saglabāt:

1, nepastieptu priekšmetu izmantošanas gaitā asus priekšmetus sadursmē.

2, ir stingri aizliegta liela oksidēšanās, spēcīgas kodīgas ķimikālijas tiešā saskarē ar produktu. Ja jūs nejauši saskaras ar produkta ķīmisko virsmu, nekavējoties notīriet to ar ūdeni un noslaukiet ūdeni ar kokvilnas drānu, un pēc tam tīrīšanas un apkopes laikā tos izsmidzinot ar tīrīšanas līdzekli uz produkta virsmas.

3, apdares procesā, jāpievērš īpaša uzmanība aizsardzībai, lai izvairītos no produkta bojājumiem; Nākamais rāmis izgatavots no U formas rievas, kas izgatavota no koka aizsardzības; Ja jūsu sienas ir jātīra, it īpaši marmora sienas tīrīšanā, lai tīrītu sienas ķimikālijas, piemēram, skābeņskābe un citas vielas, nopietni sabojāt produktu sienā pirms tīrīšanas, ir jāaizklāj ar plastmasas plēves aizsardzību, ir stingri Aizliegts sazināties ar produkta virsmu.

4, pēc produkta uzstādīšanas, 30 dienu laikā pēc produkta virsmas aizsargplēves izslēgšanas, lai netiktu aizsargāta izstrādājumam pievienotā plēve, kas ietekmē izskatu.

5, nepiespiediet pārāk daudz, lai atvērtu un aizvērtu durvis; Neieslēdziet durvis.

6, atslēgas caurumā nevar pielietot dažādas eļļas un citas vielas, lai novērstu atslēgu caurumu aizsprostojumu. Ja durvis parasti nav atvērtas vai citas problēmas, kas ietekmē vara durvju izmantošanu, lūdzu, sazinieties ar manu uzņēmumu pēc remonta.

7, produktam jāmēģina izvairīties no tiešas saskares ar lietus un saules stariem, ja bieži lietus vai tiešie saules stari, saīsina vara durvju izskatu, ja produkts var tikt uzstādīts pēc lietus vai tiešiem saules stariem, ieteicams Instalējiet klienta nojumes

Uzturēšana:

Tongmen regulāras tīrīšanas un apkopes laikā, parasti 25 dienu intervāls, īpašā tīrīšanas metode ir šāda:

1. darbība: putekļi uz vara durvīm ar putekļiem.

Otrais solis: mazgāšanas līdzeklis vienmērīgi apsmidzināts uz vara durvju virsmas; (Tīrīšanas līdzekli var izmantot Belle un citiem sadzīves tīrīšanas līdzekļiem, pārdošanas tirgu)

Trešais solis: trīs minūtes vēlāk, ar tīru kokvilnas audumu, lai tīrītu vara durvju virsmu un traipus katrā stūrī.

Piemēram, atslēgas izmantošanas laikā ir grūti ievietot atslēgas caurumu, vai rotācija nav elastīga, lūdzu, pielieciet ar zīmuļa caurumiem zīmējumus, lai bloķētu atslēgas caurumu