Mājas > Jaunumi > Saturs

Maz padomus, kas palīdz noņemt vara, vara durvīm

Oct 25, 2017

Vara durvju materiāls ir galvenokārt varš, vara ilgstoša iedarbība uz gaisu, radīs oksidācijas ir tā sauktās vara rūsa, vara rūsa ir vara gaisa satiksmes mezglu un ūdens ir oksidācijas rezultātā, parasti zaļā krāsā pazīstams kā vara zaļš. Faktiski, visbiežāk ir valsts kultūras reliktus, atklājās vara rotas, zaļa zaļš veida ir ļoti izplatīta. Iemesls, kāpēc vara var ietaupīt tūkstošiem gadu, bet arī tās stabilitāti ir liels attiecības. Vara durvis uz zaļo rūsas nopietni ietekmē dekoratīvo vara durvis. Villa durvis un vara viesnīcas durvīm, vēl var neļaut rūsas parādījās fasāde. Šādu ieviesīs vairākus veidus, kā pilnībā noņemt rūsa uz vara durvīm. Padarīt jūsu bronzas krāšņs kā jauns!

1. etiķis burbuļa metode. Ar dvieli tuvās etiķī, sarūsējusī vara durvis, lai noslaucīt, sekas būs ļoti lēni, ja vēlaties noņemt rūsa, jums nepieciešams atkārtoti noslaucīt. Šī metode nav ieteicama, kaut arī etiķis var rūsa, bet viņa nelielu skābes, ķīmiskā reakcija notiek lēni, tā var ilgt vairāk nekā desmit stundas vai pat dienas, lai noņemtu. Tāpēc neiesakām, ka mēs izmantot šo metodi, lai noņemtu vara rūsa.

2 ūdens imersijas metode. Sarūsējis vara durvis, dažreiz vāka rūsas kārtu nevar atļauties rūsa, tad varam pirmo sarūsējis vara bļodā un tad temperatūrā no 80 uz 90 ℃ vāroša ūdens līdz iegremdējot ℃. 5 minūtes pēc atdalīšanas, izmantojot nelielu otu jānotīra, Veļas var. Radās sarūsējis rūsa, bet arī ūdens, uzkarsē līdz viršanai, lai rūsa pie rūsas.

3. sausu suku metodi. Rūsa vai rūsas noņemšanas gadījumā pievienoti salīdzinoši sekls, jācenšas izvairīties no etiķa burbulis un citu ķīmisko līdzekļu izmantošanu un var pārslēgties uz sausu suku metodi. Īpašās metodes ir izvēlēties lielās eļļas gleznas pildspalvu, krūmu brūniem matiem no saknēm 0,5-0,7 cm var izmantot. Vispirms ir sarūsējis vara durvis, jānosaka, turēt naftas krūmu sakņu vienmērīgi suka, pievērst uzmanību, lai piespiestu, citādi efekts ir slikta, un pēc tam mazgā ar ūdeni. Beidzot žāvē ar sausu dvieli, lai saglabātu vara durvju sausa.

4 apkures metode. Šī metode ir galvenokārt paredzēta sarūsējis rūsa. Rūsa galvenais komponents ir dzelzs oksīds, tā molekulārā struktūra ir salīdzinoši brīvas, tāpēc termisko izplešanos un saraušanos principu izmantošanu var veikt dažas rūsa rūsa. Tomēr, lai izmantotu šo metodi, mēs jāpievērš uzmanība pievienot traukā (piemēram, katlus un citus metāla konteineri), papildus ūdens labākais papildinājums. Sekoja pēc karsēšanas laiku nevajadzētu būt pārāk ilgi, parasti apsildāmu trīs vai četras minūtes vēlāk noņemt mitru dvieli, ar vāku, rūsa būs dabiski nokrist. Izvēlēties, rūsa, objektam ir jābūt dzelzs karsēšanas metode joprojām ir labs un diezgan sarūsējis rūsa rūsa, absolūti nevar būt nopietnu koroziju un vara ķermeņa ir ļoti trausla vara rūsa rūsa karsēšanas metodi, citādi vara jau trauslo ķermeni var nevar izturēt augstu temperatūru un sadrumstalota, sadrumstalota.