Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā pagarināt vara durvju dzīvi

Jun 16, 2017

Kā pagarināt vara durvju dzīvi, sniedziet mums šādus komentārus

1, vara durvju izmantošana, nevāciet durvīs smagus priekšmetus vai izvairieties no asiem priekšmetiem, skrāpējumiem, durvju atvēršanai vai aizvēršanai, bieži vien nepieļaujot pārāk lielu leņķi un nepakļaujot pārāk lielu leņķi, lai netiktu bojāti vara durvis.

2, bieži nerunājot ar ūdens plankumiem (vai citiem šķīdumiem), lai atvērtu durvju slēdzeni, lai durvju atslēga netiktu mainījusies. Atveriet durvju slēdzeni vai pagrieziet bloķēšanas pogu, nederiet to pārāk smagi, tādējādi samazinot bloķēšanas darba laiku. Eņģe, durvju slēdzenes un citas regulāras aparatūras piederumu darbības, kad nekavējoties jāpievelk vaļīgums. Kad durvju slēdzene nav atvērta, variet pievienot atslēgas caurumam atbilstošu daudzumu zīmuļu putas, un paturiet prātā, ka jūs eļļojiet ar pārtikas eļļu.

3, (stikla vara durvis), noslaukot stiklu, neuzklājiet tīrīšanas līdzekli vai ūdeni stikla slāņainās plaisās, lai novērstu slāņu deformāciju. Noslaukot stiklu, nepiespiediet to pārāk cietīgi, lai izvairītos no personas bojājumiem. Pēc bojāta stikla vai liela ķīļa, pārliecinieties, lai profesionāli tehniskās apkopes personāls saņemtu tehnisko apkopi.

4, notīriet vara durvju traipu virsmas (piemēram, roku nospiedumu), var izmantot elpot mitru, noslaukiet ar mīkstu drānu, cietu drānu ir viegli noskrāpēt virsmu, pārāk smags traips var izmantot neitrālu tīrīšanas līdzekli, zobu pastas vai mēbeles Īpašs tīrīšanas līdzeklis, attīrīšana, tūlīt noslaucīt tīru. Vara durvju malas un stūri bieži nav berzēti, lai izvairītos no izbalējumiem un bojājumiem virsmas materiāla malās un stūros. Kokmateriālu noņemšanā putekļu noņemšanai var izmantot putekļus, kas ir neērti ar mīkstu kokvilnas drānu. Lai saglabātu vara durvju virsmas spīdumu un ekspluatācijas laiku, regulāri jātīra, putekļi, var izmantot koksnes apdares izstrādājumus, kas paredzēti apkopes šķidrumam, līdz tā apkopes virsmai.

5, pavasarī un ziemā, lai pievērstu uzmanību labai iekštelpu ventilācijai, lai uzturētu mitrumu telpās, lai vara durvis normālā istabas temperatūrā, mitrumā, metāla savienojumu korozijas, blīvējuma malas, finiera materiālu izslēgtu. Izmantojot elektrisko apkuri vai citu apkures iekārtu ziemā, turiet prom no koka izstrādājumiem, lai izvairītos no siltuma deformācijas.