Mājas > Jaunumi > Saturs

Kā atšķirt sliktas tērauda koka durvis

Aug 03, 2017

Kā atšķirt sliktas tērauda koka durvis

Tagad tērauda koka durvis, protams, ir kļuvušas par pirmo izvēli mājas dekorēšanai iekštelpu durvis, ir daudzi patērētāji saprot daudz zināšanas par tērauda koka durvis, kas iepirkumu tērauda koka durvis ir sākotnējā pirkuma izpratni. Nopirkt tērauda koka durvis, patērētāji vēlas, lai varētu pienācīgi iegādāties savu labas kvalitātes tērauda koka durvis, kā atšķirt zemas kvalitātes tērauda koka durvis?

Pirmkārt, pievērsiet uzmanību Tērauda koka durvju durvju plāksnei

Kopumā tērauda koka durvju durvju tirgus durvju materiāli ir sadalīti četrās veidos.

1, daudzslāņu dēļu finiera durvju pārsegs: daudzslāņu pārklāts PVC materiāls, jo virsma ir piemērots process, ja ir augsta mitruma vide, ir ļoti viegli paplašināt, degumming, deformācija, pelējuma, ja nopietna ietekme Par dzīves izmantošanu.

2, MDF durvju pārsegs: galvenā MDF virsmas uzlīmes izmantošana krāso vai ielīmē PVC plēves ražošanu, jo blīvuma klājums ir salmu šķiedra ar līmi, ko ražo ar augstu spiedienu, tas būs ūdenī pēc pietūkuma, pelējuma, deformācijas, pēc Paplašināšana Tās blīvums ievērojami samazināts, tādējādi ietekmējot nagu spēku un kalpošanas laiku.

3, tērauda durvju komplekti: tērauda durvju rāmja izmantošana ražošanas procesā, durvis un durvis bez krāsas, ko veido tērauda plāksnes, virsma, izmantojot pārsūtīšanas krāsu procesu. Lielākā daļa no šīm durvīm ir vienpusējas līnijas un viena līnija, uzstādīšanas metode un viena un tā pati tērauda koka durvis, tādējādi zaudējot tērauda koka durvju un logu iekšdurvju būtību.

4, daudzslāņu UV krāsas apdares durvju pārsegs: ir jauna veida durvju komplekti, daudzslāņu plāksnes, izmantojot pārnesumu koksni, UV krāsu apdares virsmu, pilnkrāsu izstrādājumus, spilgti, pateicoties UV krāsu apdarei, lai Produkti Lai vislabāk izmantotu stāvokli, bez deformācijas, nav krekinga, mitruma, siltuma, nodiluma, bez piesārņojuma un tā tālāk.

Otrkārt, mums vajadzētu pievērst uzmanību procesa tērauda durvju fasādei

Tērauda durvju malas ir divas galvenās kategorijas: 1 pārklāšanas process (pazīstams kā plēves process). Tērauda loksnes virsma, kas pārklāta ar koka graudu PVC materiālu, ir augstas temperatūras siltuma izmantošana virsmas pārklātajam PVC materiālam No tērauda, šis produkts Izmantojot temperatūras izmaiņu dēļ, bieži parādās degumming, no plēves, izbalināt un citiem jautājumiem, kā arī noberzt un saskrāpēt fasādi pēc filmas un rūsas no nopietnas. 2 termiskās pārneses krāsošanas process: tērauda plāksne pēc apstrādes ar pretkorozijas fosfatēšanu un pēc tam ar virsmas aerosolu un pēc tam cept, pēc tam ar pārneses tehnoloģiju iespied uz koka graudu virsmas, pēc krāsošanas, pēc cepšanas un automašīnas Krāsu tehnoloģija ir pilnībā sinhronizēta. Uzticama veiktspēja.

Treškārt, līnijas materiāls

Tirgus līnijas iedala trīs kategorijās:

1, koka plastmasas līnijas: koka plastmasas substrāta virsmas pārklājums (PVC) vai uzlīmju krāsošana, jo tās virsma, izmantojot procesu, tiek izmantota finiera un pamatnes starp viegli uzkrāto, pakļauta virsmas putām, substrāta pulverim Un citas parādības;

2, plastmasas tērauda līnijas: plastmasas substrāta virsmas plēve (PVC) tās virsmas dēļ, izmantojot savienošanas procesu, izmantojot finiera un pamatnes starp viegli uzliesmojošu, tur nokrāsu putu slāni un tā tālāk;

3, plastmasas tērauda krāsu līnijas: augstas kvalitātes plastmasas tērauda substrāta virsma, izmantojot pārneses koka un UV krāsu apdari, produkti pilnkrāsu, spilgti, lai produkts sasniegtu vislabāko stāvokli.

Ceturtkārt, tērauda plāksnes biezums

Tērauda loksnes biezums ir vislabākā produkta kvalitātes daļa, pateicoties tirgus cenu diversifikācijai, arī tērauda loksnes biezums ir atšķirīgs, piemēram, lai panāktu produkta virsmas vienmērīgu, gludu un stabilu darbību, tērauda loksnes biezumam vajadzētu sasniegt 0,5 mm un 0,5 Mm virs, hit, triecienizturība, lai sasniegtu labus rezultātus. Un daži no sliktas kvalitātes produktiem, izmantojiet 0,3 mm vai plānāku tērauda plāksni,

Rezultāts ir slikts virsmas raupjums, durvju tērauda trūkums. Šis produkts nopietni izjauca Tērauda koka durvis nozares parasto konkurences rīkojumu, kaitē patērētāju interesēm, Tērauda koka durvis no tirgotājiem arī rada vairāk kvalitātes sūdzības un pēc pārdošanas problēmas, piedāvātais tirgus apņēmīgi pretoties šiem zemāka līmeņa produktiem.

Patērētājiem, iegādājoties tērauda koka durvju ražojumu, vajadzētu izvairīties no sliktas kvalitātes tērauda koka durvīm, pareizs veids, kā pareizi nošķirt priekšrocības un trūkumus no tērauda koka durvīm un durvīm, atlasiet augstas kvalitātes produktus, lai necietītu no patērētāju tiesībām Un intereses.