Mājas > Jaunumi > Saturs

Mājas vara durvis ir ļoti populāri ar cilvēkiem, piemēram

Jul 25, 2017

Kāda veida durvis ir mājas vara durvis!

Tongmen ir luksusa mājas durvis, daudzas ģimenes rotācijas dizainā izvēlēsies, kad vara durvis, tāpat kā daži no greznākajiem villām nav atdalāmi no vara durvīm, bet daudzi draugi no vara durvīm nav ļoti daudz saprotami, ka šodien Xiaobian Lai ikviens varētu ieviest vienkāršu mājas Tongmenu.

Mājas vara durvis ir ļoti populārs ar cilvēkiem, piemēram, parasti villas pagalms starp lielākām durvīm veida ir atlasīti vara durvis. Šāda veida vara durvis var radīt mazsvarīgu luksusa sajūtu, ja vara durvis tiek izmantotas apdares iekšpusē, pat ja vara durvis ir salīdzinoši mazas, bet tas var dot cieņu un mierīgu sajūtu.

Daudzi draugi saka, ka vara durvju krāsa nav pārāk vienkārša, patiesībā tas nav gadījums, pastāvīgi uzlabojot ražošanas tehnoloģiju, un tagad vara durvju vairāk populārākās krāsas ir vairāk, jūs varat līdz pat duci, Tādējādi arī patērētāju izvēle ir samērā liels.

Tagad vara durvju modelēšanas process ir ļoti ātrs, patērētāji var izvēlēties telpu ir ļoti liels, un tagad ir ne tikai daudz ķīniešu klasiskā stila vara durvīm, bet arī daudz attēlots Eiropas stila durvis Veidot augstākās klases durvis, lai patērētāji varētu izvēlēties būt daudzveidīgi.

Bet laika izvēlē viskritiskākais vai atkarīgais no vara durvīm neatbilst kopējam mājas uzlabošanas stilam.