Mājas > Jaunumi > Saturs

Vara durvīm kļuva pirmā izvēle daudziem mājās remontus

Oct 13, 2017

Ar tautas dzīves līmeņa uzlabošanu, tautas drošības izpratne kļūst stiprāks un stiprāks, vara durvis ir kļuvusi daudz mājas apdares izvēle. Pagalma vara durvis plaši izmanto seko daudz problēmu, tā ir neaizsargāta pret eroziju vēja un sals, īsajā dzīvē, tāpēc ir ļoti svarīgi rūpēties.

1, sausu suku metodi. Rūsa vai rūsas noņemšanas gadījumā pievienoti salīdzinoši sekls, jācenšas izvairīties no etiķa burbulis un citu ķīmisko līdzekļu izmantošanu un var pārslēgties uz sausu suku metodi. Īpašās metodes ir izvēlēties lieliem naftas otiņu, suku ar palmu matu griezumu no saknēm 0,5-0,7 cm var padarīt

izmantot.

2 atvērto durvju bloķēšanas, Neļaujiet jūsu rokās ar ūdeni, vai tur ir risinājums, kad durvju slēdzenes ietekmēs dzīvi vara durvis, ne izmantot šādu lielu spēku, tie visi mums ir nepieciešams pievērst uzmanību. Bieži vien ir aktīvās aparatūras aksesuāri virs durvīm, un tas notiek ar vaļēju kad nepieciešamību savlaicīgi savelkas. Kad durvis ir atvērtas, tas nav daudz laika. Mēs varam pievienot nelielu summu zīmuli galveno atslēgu. Atcerieties, ka jums vajadzētu izmantot kaut ko līdzīgu eļļu.

3. vara durvis pie malām un stūriem mums nav berzēt, citādi u.c., malām un stūriem, tur būs izbalējis un sadalīti. Mēs esam iepriekš putekļi koksnes produktu izņemšanu, nevar izmantot, lai noslaucīt, mīksts kokvilnas un ir jāizmanto, lai noņemtu vakuuma tīrāku, tas ir saglabāt vara durvju virsmas spīduma, bieži tīrīt tās saglabāšanu.