Mājas > Jaunumi > Saturs

Vara durvis tur ir bez deformācijas plaisas problēma

Nov 03, 2017

Vara durvis, krāšņs, mierīga un bieza, dot cilvēkiem bieži vien ir svinīgs un svēta sajūta. Vara durvis, iepriekš izmantota dziļā mājās ir ne tikai identitātes simbols ir arī spēcīgs šķērslis, lai aizsargātu mieru iekšā pa durvīm. Tagad vara durvīm sāka ievest mājas dzīvokļu villas tās ņemot ārkārtas izskatu. Galvenie cilvēki, lai atbalstītu pilna sejas nelīdzens raksturs. Vara durvis raksturlielumi ir ļoti daudz, pazīstamākie ir tā parādīšanās īpašības, vara durvis nav slikti, bet arī tāpēc, ka savu temperamentu, nekad nav novecojis. Vara durvis galvenajā ēkā, senajā Ķīnā ir mitras, izturīgi pret koroziju, pret baktēriju vara raksturu un anti-oksidācijas, nav viegli sabojāt ilgmūžība ilgāk nekā koksnes, salīdzinot ar ķieģeļu, vara durvis vairāk izturīgas pret vecumu un elegants žēlastības tonis krāšņs, enerģisku klusums, nezaudējot eleganci, Cang gu satur jaunas idejas. Caur Seiko būvēt, atjautība no bieza, forma no Amerikas Savienotajām valstīm. Tradicionālā arhitektūra ir elegants, bet arī ciets materiāls un ūdensizturīgs, pretkorozijas, vara izsmalcinātu tehnoloģiju un mūsdienu zinātne un tehnoloģija ideāla kombinācija, nezaudējot var veikt ierobežotā telpā gaistošo bezgalīgs gultnis.

Vara ir ļoti stabils metāla, pretkorozijas veikumu ir ļoti augstas, kamēr standartmetode aprūpi var būt. Tomēr gan vara durvis ir dabiski pretiekaisuma, ir viegli radīt ķīmiskās izmaiņas, kad atrod lielu daudzumu sēra un sulfīda. Tādēļ ir nepieciešams, lai atgādinātu, ka ja durvis izmanto ārpus telpām, piemēram, Villa durvis utt., tā būtu jāiesaiņo ārējo rāmi durvis, brīva no lietus un sniega, lai novērstu koroziju sulfīda nogulsnes.

Faktiski, vara durvis ir populāra, lielā mērā ar savu izsmalcināto apdari, šie rotājumi ir vara māksla. Kā sena māksla, vara tiek izmantota vara durvis, galvenokārt izmantojot atvieglojumu, rok, kalti modeļus un labvēlīgs modeļus. Salīdzinājumā ar klasisko dzīvniekiem pūķis, Tiger, Phoenix, bruņurupuča četru Dievs zvērs un lauvas, kylin, briedis, celtņi, mandarin pīles un citi augi vai ir teksta dekoratīvie abstraktu modeļus papildinātā, namu priekštelpās cilvēki ļaunos garus disku ļaunumu, svētība un citiem labiem novēlējumiem. Turklāt šodien daži Eiropas stila vara durvis detalizēti cirsts uz rietumu arhitektūras dekoratīvie elementi, piemēram, vara durvis abās pusēs Doric stila izmantošanu Eonic tipa Collins-stils, Taskan tipa, kompozīts, piem., dažādus klasiskā grieķu, romiešu stilā, visa sajūta krāšņs atmosfērā.

Praktiskais aspekts vara durvis ir izturīgāks, nekā parastās durvis, ne tikai ir deformācijas, plaisu problēmas, turklāt ir augsto tehnoloģiju, lai bloķētu, pret zādzībām ir labāka, lietošanas ilgums ir garāks.

Galvenie punkti, atlasot vara durvju slēdzenes

Lai vara durvju slēdzenes apsvērt estētiku un drošību no diviem aspektiem. Vara durvīm tekstūra grezns, ar slēdzeni arī vēlaties atmosfēru svinīgā, nevar plūst normālskatā. Daudz vara durvis ar slēdzenēm iepriekš veikt dažādus dekorācijas, piemēram, cirsts, modelis, lai tie atbilstu ar vara durvis, izvēlas cik vien iespējams ar vara durvis temperaments ir diezgan augsto tehnoloģiju slēdzeni. Turklāt slēdzeni drošības, ir svarīgi. Tagad ir daudzi augsto tehnoloģiju slēdzenes, piemēram, pirkstu nospiedumus, vara durvis var izmantot paroles, mehāniskās trīskāršu slēdzeni.