Mājas > Jaunumi > Saturs

Vara durvju tīrīšana, ventilācija ir jāpievērš uzmanība lietām

Nov 01, 2017

Bronzas durvis tiek tīrītas, ir nepieciešams novērot ventilāciju, bet arī jāatzīmē, ka citās mājas daļās netiks ietekmēta vara durvju izmantošana laukā. Kā pagarināt vara durvju vara durvju dzīvi, dodot jums vairāk punktus.

1, vara durvju izmantošana, neaizveriet durvis pārāk smagas vai izvairieties no asiem priekšmetiem pieskarties, sāciet no nulles, atveriet vai aizveriet durvis, bieži neizmanto pārmērīgu spēku vai atvērtais leņķis ir pārāk liels, lai nebojātu varu durvis.

2, neizmantojiet to ar ūdeni (vai citu šķīdumu), lai atvērtu durvis, lai netiktu bloķēta krāsa. Atverot durvis vai pagriežot durvju rokturi, nedrīkst būt pārāk grūti, lai samazinātu bloķēšanas laiku. Eņģes, bloķēšanas aparatūras piederumi, vaļīgie, nekavējoties pievelciet citas regulāras darbības. Durvju slēdzene nedarbojas atklātā stāvoklī, jūs varat pievienot pareizo putu zīmuļa daudzumu atslēgas caurumā, atcerieties kaut ko līdzīgu eļļai eļļošanai.

3, (stikla durvis) Cabo, nešķīstais līdzeklis vai ūdens, kas izgatavots no stikla lodītes, plaisas, tādēļ nav deformācijas. Nelietojiet pārmērīgu spēku, lai izvairītos no stikla bojājumiem un miesas bojājumiem. Stikls, kas pēc masas ir salauzts vai liels, pārliecinieties, lai profesionālas apkopes personāls saņemtu tehniskās apkopes darbus.

4, noņemiet durvju virsmas traipus (piemēram, pirkstu nospiedumus), var izmantot mitrai elpošanai, ar mīkstu drāniņu, noslaukiet ar cietu drānu, ir ļoti viegli noskrāpēt virsmu, traipu ir pārāk smags, lietojot neitrālu mazgāšanas līdzekli, zobu pastas vai mēbeles Tīrīšanas līdzeklis, attīrīšana, tūlīt noslaucīt tīru. Vara durvis, tā, lai neizbīdītu stūrī sejas materiālo bojājumu malas nav bieži berzēt. Koka izstrādājumi, noņemiet putekļus un mīkstu kokvilnas skrubi, varat noņemt putekļu sūcēju. Lai saglabātu vara virsmu, ilgu kalpošanas laiku, regulāru tīrīšanu, putekļošanu, kā arī koka dekoratīvo izstrādājumu izmantošanu, lai aizsargātu virsmas apstrādes šķidrumu.

Vara durvju praktiskums

Vara ir ļoti stabils metāls, tam ir augsta izturība pret koroziju, ikdienas aprūpe tik ilgi, cik vien iespējams. Tomēr varš ir dabisks konservants, bet, kad daudz sēra un sulfīda ir neaizsargāti pret izmaiņām ķīmiskajās vielās. Tāpēc jums jāatgādina, ka vara durvis, ja tās tiek izmantotas ārā, kā villas durvis, vēlaties to ievietot durvju rāmī, lai aizsargātu lietus no lietus un sniegu, lai novērstu sulfīda korozijas izgulsnēšanos.

Vara durvīm ir šādas īpašības:

Drošība: bronzas durvis, augstās tehnoloģijas, kas aprīkotas ar slēdzenēm, labāka pretgaisa veiktspēja.

Praktiskums: varš ir ļoti stabils metāls, tam piemīt augsta izturība pret koroziju, vara durvis ir izturīgākas par parastām durvīm ne tikai tad, ja nav deformācijas, nav krekinga, ilgāks mūžs.

Estētika: Tongmeni lielā mērā iecienījuši izsmalcināti rotājumi, smalks varš vara durvīs, galvenokārt ar reljefu, kas saistīts ar dobajiem, pēc figūras un raksta viltotiem.