Mājas > Jaunumi > Saturs

Vara durvis Izskats un praktiskums ir ļoti ideāli durvju izstrādājumi

Sep 14, 2017

Kādas ir vara durvis? Vara durvis, spīdīgas, mierīgas un smagas, dodot cilvēkiem bieži svinīgu un svētu sajūtu. Tongmeni, ko agrāk izmantoja dziļajās mājās kā identitātes simbolu, arī ir spēcīgs šķērslis, lai aizsargātu stipro barjeras durvis. Tagad vara durvis sāka parādīties mājās tika ieviesti dzīvoklī, villa tās ārkārtas gultnis izskatu. Rugged funkcijas ir arī populārs ar uzņēmēju ievērots, piemēram,.

Kādas ir vara durvju priekšrocības?

1, vara durvis ir sava veida izskats un praktiskums ir ļoti ideāli durvju izstrādājumi, ar klasisku atmosfēru un dziļu konootaciju, kā arī durvju drošība ir augstāka, var būt kompetents "aizbildnis".

2, praktiski: varš ir ļoti stabils metāls, tā anti-korozijas veiktspēja ir ļoti augsta, vara durvis ir izturīgākas nekā parastās durvis, ne tikai nepastāv deformācijas, plaisas problēmas, ilgāks mūžs.

3, estētika: iemesls, kāpēc vara durvis mīlēja lielā mērā ar savu smalko dekoratīvo procesu, izsmalcinātu vara tehnoloģiju, ko izmantoja vara durvīs, galvenokārt pēc dažiem atvieglojumiem, dobie, pēc modeļa un labvēlīgiem modeļiem.

4, drošība: vara durvis ar augsto tehnoloģiju slēdzeni, pretaizdzīšanas sniegums labāk.

Tāpēc vara durvis ir identitātes simbols, nevis tikai luksusa virsma, tā ir izstādes kultūras mantojums

Tongmena ražošanas process un ražošanas process?

Pirmkārt, vara durvju metināšanas ražošanas procesā un ražošanas procesā: vara durvju ražošanas arī jāpievērš uzmanība metināšanas procesu, vara durvju metināšanas process ir šāds:

1, metināšanas kvalitāte tieši ietekmē montāžas kvalitāti, tāpēc, uzstādot sastāvdaļas, ir nepieciešams stingri kontrolēt sprausmas metināšanu, kļūdas nepareizo pusi, montāžu pēc montāžas mezglā kvalificēts ar kvalificētu metinātāju ar metinātāju.

2, pirms metināšanas sagatavošanas

(1), kas pēc pārbaudes ir samontēts ar labu metināšanas mezglu, lai veiktu metinātāju metināšanu;

(2) pārbaudīt, vai sastatņu metināšanas stāvoklis ir drošs un drošs;

(3) attīra metināšanas rievu laukumu, cepšanas elektrodu ar izolācijas cauruli līdz vietnes metināšanas vietai.

3, metināšanas darbi:

(1), lai izvairītos no metināšanas deformācijas, metināšanas ar simetrisku metināšanu (ieskaitot metināšanu, vertikālu metināšanu, slīpu metināšanu);

(2) metināšanas procesā ar metināto šlaku, papildus slāpēšanai, savlaicīgi konstatēja defektus ar leņķa slīpēšanas riteni, lai novērstu defektus;

(3) pabeigts metināšanas darbs, metināšanas laukums un metināšanas darba vietas tīrīšanas vieta, pārnes uz nākamo metināšanas mezglu.

4, pēc metināšanas pārbaudes Tongmen ražošanu arī jāpievērš uzmanība metināšanas procesu, vara durvju metināšanas procesu:

(1), kas pēc savienojuma atdzesēšanas ir jāapmāca;

(2) šuvē nav nekādu plaisu, metinātā metāla un pamatmateriāla pilnīgi saplūst, visas atveres ir piepildītas;

(3) Stieples nedrīkst pārplūst.

Tongmena ražošanas process un ražošanas process:

1, saskaņā ar faktisko izmēru skatuves, ar tērauda metinātu rāmi, saskarni ar pilnu metināšanas apstrādi, ārējo pogu vara, kas metināti kopā.

2, vara plāksnes izgatavošanas metodes: pielāgošana → liekšana → mākslīgais zīmējums → ķīmiskā oksidēšana → tīrīšana → dabiskā žāvēšana → izsmidzināšana (īpaša laka) → augstas temperatūras cepeškrāsns cepšana (160 ℃ -220 ℃).

3, vara durvju rāmja izgatavošanas metodes: materiāls → griešana → metināšana → slīpēšana → pretkorozijas pretkorozijas apstrāde → apgriešanas panorāmas slīpēšana → vara pastas pasta un pārsegs.

4, kad stikla stikla un vara savienojums ar stikla līmlentu blīvēšanas apstrādi, stikla un kvadrātveida tērauda saskarne ar īpašu pretsadresēšanas stieņa dibenu.

5, durvju uzstādīšana: saskaņā ar durvju rāmja novietojumu uz zemes, lai atrastu piemērotu stacionāro atsperes atrašanās vietu, un tad uzstādiet vara durvju ventilatoru.

6, vara durvju uzstādīšana Standarta: vara durvis un vara durvis, atstarpe starp durvju rāmi ir mazāka nekā vienāda ar 8mm, vara un vara durvis starp līdzenumu ne vairāk kā 2mm

Tongmen krāsošanas process un ražošanas process? Pēc vara durvju krāsas, jo vairāk estētikas un tās izmantošanas, skatīties vērtība ir salīdzinoši augsta, un tādējādi cilvēki parasti atzinīgi. Krāsains varš papildus skaistumam, dekorēšanai, bet arī var uzlabot vara nodilumizturību un izturību pret koroziju, tāpēc krāsošanas tehnoloģija izstrādāja jaunu virsmas apstrādes lauku.

1, attīrīšanas process: rūsas attaukošana papildus oksīdu mazgāšanai - kodināšanas pulēšana - mazgāšana un mazgāšana - krāsošana - mazgāšana - žāvēšana un cita pēcapstrāde

2, kodināšanas pulēšana ieteicams izmantot vara kodināšanas pulēšanas šķidrumu apstrādei. Mērķis ir padarīt misiņa virsmu spīdīgu.

3, saskaņā ar eksperimenta rezultātiem, precēm, kas paredzētas darba šķidrumam, izstrādājumā, kas iemērc precēs, apmēram 2 minūšu misiņa virsma kļūst melna ciāna. Iztvaikošanas laiks ir 20-25 minūtes, virsmas krāsa maina vislabāko kvalitāti, var uzlabot pret rūsu veiktspēju. Rūpniecisko izstrādājumu var atkārtoti mērcēt, palielināt krāsu slāņa biezumu, var iegūt apmierinošus rezultātus.

4, ja jūs vēlaties panākt bronzas, pēc iepriekšminētajiem soļiem var izmantot smilšpapīra berzi, lai sasniegtu vēlamos rezultātus.