Mājas > Jaunumi > Saturs

Vara durvju un citu durvju priekšrocību salīdzinājums

Aug 08, 2017

Priekšrocību salīdzinājums starp vara durvīm un citām durvīm

Greznas vara durvis pagalmā, kas atrodas ārpus vara durvju karnīzes, veido lielākas, elegantākas un kā parastās durvis, lai arī tās ir mazas, bet arī bagātas un cienīgas, garša labi. Vara durvis saskaņā ar dekoratīviem lietojumiem var iedalīt luksusa villās vara durvis, villa māte vara durvis, luksusa stikla vara durvis, guļamistaba vara durvis, automātiski rotējošu vara durvis, lifts vara durvis un tā tālāk. Tajā pašā laikā nodarbojās arī ar vara rotājumiem, bronzas zīmēm, vara kāpņu margām, vara logiem, vara reljefs murals, piemēram, dekoratīvos vara darbus.

1, lielisks krāsu efekts, ja jūsu interjera durvju izvēle ir vara durvis, jūsu mīlas ligzdai ir unikāla faktūra. Turklāt krāsa būs fiksēta, jūs nekad nevarēsit panākt tādu pašu apdari, kā arī citus kodolmateriālus. Dažreiz tehnologs izmantos traipu vai krāsu, lai uzlabotu vara durvju klasisko garšu un skaistumu.

2, otrs padara tos glazētu, tā ka vara durvis izskatās ļoti spīdīgas, ļoti labas kustības. Iespējams, ka esat redzējuši vecmodīgas ēkas, un viegli atrast vara durvis ir diezgan bieži. Neskatoties uz gadsimtu vecumu, vecums ir tikpat jauns kā krāšņums. Tie ir patiešām klasiski projekti, un tāpēc jūs atradīsiet, ka lielākajai daļai veco cilvēku mājas ir iekšdurvju mākslas mājas.

3, gandrīz nav nepieciešams uzturēt, ir galvenā priekšrocība, ka jūs iegūstat, uzstādot iekšdurvis, viņiem ir nepieciešams ļoti maz uzturēšanu. Protams, materiāli ir jutīgi pret mitrumu, bet to var viegli izmantot profilaktiskai apkopei. Jūs vienkārši samaksājat ar krāsas vara durvīm, un tā ilgmūžība pieaugs kolektoru. Ja jūs varat pabeigt ar topcoat, dzīves ilgumu var palielināt līdz neticami. Parasti tiek uzskatīts, ka iekšdurvis korozē un izstumj iespēju, ka tās var netikt pakļautas lietus iedarbībai, vai nu no vara durvīm, kas ap klimatu, vai no ārējām detaļām, vai arī vara durvju virsmas labu uzturēšanu, lai tie varētu Darba laiks un pret laika apstākļiem izturīgi brīnumi.

4. Samaziniet enerģijas un komunālo pakalpojumu izmaksas, un, tā kā viņu siltums daudz spīd, jūsu iekšdurvis var ievērojami samazināt enerģijas un komunālo pakalpojumu izmaksas. Jūsu ikmēneša rēķins novedīs pie zemākas, it īpaši ziemā. Vara durvis var samazināt pieprasījumu pēc tādām iekārtām kā iekštelpu sildītāji, kas noteikti nozīmē zemāku enerģijas patēriņu un zemākus elektroenerģijas tarifus. Šīs durvis ir arī lieliski izolatori, ja jūs domājat, ka tiem zināmā mērā ir izolācijas spēju zudums, jūs vienmēr varat pievienot vara durvju putu kodolu, tādējādi novēršot siltuma zudumus.