Mājas > Izstāde > Saturs

Koka durvis novērtēšanas veids

Jan 21, 2017

Noklausītos skaņu

Kad izvēle īsta koka durvis durvju biezums, var arī ar rokturi, saudzīgi klauvē pie durvīm, ja pat garlaicīgu, balss izskaidrot durvis kvalitāte ir labāka. Svars: parasti lielāks īpatsvars masīvkoka, koka durvis durvis, vairāk smago. Ja tas ir tīrs īsta koka durvis uz virsmas dekoratīvu modelis ir ļoti neregulāra. Tāpat kā iepriekš, gluda un nesakoptas skaisto durvīm virsmas dekoratīvu raksts nav bieži vien patiesi īsta koka durvis.

Tūra

Vēlu kokapstrādes rūpnīcas kā tehnoloģiju kopums, pros izmantošanu un mīnusus tas tiešā veidā ietekmē gala rezultātu. Tajā pašā laikā krāsas izmaksas ir arī viena no lielākā daļa no izmaksām par koka durvīm.

Programmas Molberts aptuveni iedalīt fenola krāsas, alkīdu krāsas, poliuretāna krāsa, laka, krāsu poliestera, PU krāsa veidi. Tā fenola krāsas un alkīdu krāsu filmu tekstūru un sliktu saķeri pamata izskaušanu apdare, plašu izmantošanu nitro paint, poliestera paint un augstas kvalitātes mēbeles izmantot PU glazūras. Lakas, jo celtniecība ir vienkārša, piemērots manuālu darbību, izmanto lielākā daļa no dekoratīvās koka, bet tā kārtiņa, jūtas nav labs efekts nav ideāls.

Izmaksas apstrādes metodes un iekārtas problēmas, 90 % no durvīm uz tirgu izmantošanas dēļ poliestera krāsas, daži pārdevēji, izmantojot PU krāsa. Kopumā ir caur meklē poliestera Molberts, PU krāsa krāsu apakšā trijās malās un tā tālāk sešas procedūras, daži zīmoli palielināt vasks un konservēšanas process. Tāpēc izvēloties koka durvis, krāsas ir viens no faktoriem, kas jāņem vērā, tas tiešā veidā ietekmē faktūru, noskaņu, mitruma, vides aizsardzības, ilgs darbības laiks, izturīgs pret dzeltena.