Mājas > Izstāde > Saturs

Kādi ir uzturēt koka durvis

Jan 21, 2017

1, notīriet koksnes traipu uz virsmas, var izmantot slapjš, elpot, mēģiniet ar mīkstu drāniņu, lai noslaucīt, tas ir viegli saskrāpēt virsmu ar cieto drāniņu, kad traips ir pārāk smaga, var lietot neitrāls tīrāku, zobu pastu vai mēbeles īpašas tīrīšanas līdzeklis, dezaktivācijas, uzreiz mēģiniet iztīrīt tīru.

2 uzturēt virsmas spīduma un koka durvīm, lietošanas ilgums būtu regulāra tīrīšana, putekļu, var tikt izmantoti konservēšanas šķidrums tās virszemes apkopes.

3 kad notīriet putekļus uz koka durvīm, neērtībām lietojot mīkstu kokvilnas auduma salveti, noņemšanai var izmantot putekļu sūcēju.

4, pievērst uzmanību ūdens piesātināta ar neitrālu reaģentus vai auduma donand #39; t koksnes virsmas, citādi tas sabojās virsmas, padarīt jārisina būtiskas izmaiņas krāsu vai sloksņošanas vieta pārāk daudz laika.

5. izmantojot koka durvis, donand #39; t jābalstās uz durvju lokšņu liekā svara kravu vai izvairītos no asiem priekšmetiem atsitiena pret skrāpējumiem, atvērtas vai aizvērtas durvis, donand #39; t būtu pārāk grūti vai atvērt leņķis ir pārāk liels.